Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje aktualizację. Ma poprawić autofokus

Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje aktualizację. Ma poprawić autofokus

Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje aktualizację. Ma poprawić autofokus
Patryk Korzeniecki
22.05.2020 16:36, aktualizacja: 22.05.2020 18:36

Samsung przyspiesza ustawianie ostrości w serii Galaxy S20. Aktualizacja ma też pomóc na "pływający" autofokus w modelu S20 Ultra przy zdjęciach robionych z bliska. Poprawki powinny być już dostępne do pobrania w Europie.

Samsung Galaxy S20 Ultra nie ma dobrej passy. Najpierw użytkownicy zaczęli skarżyć się na zieleniejący ekran. Później dołączyły do tego problemy z autofokusem, które mają zostać w pełni wyeliminowane w Samsungu Galaxy Note 20. Najprawdopodobniej jest to problem natury sprzętowej, jednak Samsung próbuje go załagodzić aktualizacją.

Samsung ulepsza aparaty w Galaxy S20

Nowa aktualizacja do samsungów Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra wprowadza kilka znaczących zmian.

Samsung poprawił jakość autofokusa. Aparat ma szybciej łapać ostrość, co ma zmniejszyć odsetek rozmytych zdjęć.

Samsung Galaxy S20 Ultra otrzymał także dodatkową łatkę. Funkcja Close-up Zoom ma usprawnić wykonywanie zdjęć z bliska, co ma być remedium na problemy z ustawieniem ostrości przy fotografowaniu z bliskiego dystansu (poniżej 10 cm).

Obraz

To jednak nie wszystko. TizenHelp donosi, że Samsungi serii Galaxy S20 dzięki aktualizacji mogą cieszyć się poprawioną jakością dźwięku z głośnika i bardziej responsywnymi czujnikami biometrycznymi. Niektórzy użytkownicy donoszą też o ulepszonym trybie nocnym.

Według źródła, aktualizacja opatrzona w Europie kodem G98*BXXU2ATE6 powinna już być dostępna w pierwszych krajach europejskich.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)