Samsung Galaxy S9 i S9+ już w przedsprzedaży w Polsce. Oto ceny i informacje na temat oferty

Samsung Galaxy S9 i S9+ już w przedsprzedaży w Polsce. Oto ceny i informacje na temat oferty

Samsung Galaxy S9 i S9+ już w przedsprzedaży w Polsce. Oto ceny i informacje na temat oferty
Miron Nurski
25.02.2018 17:11, aktualizacja: 26.02.2018 10:15

Przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+ rusza w Polsce już w dniu oficjalnej prezentacji. Poniżej znajdziecie szczegóły na ten temat.

Galaxy S9 i S9+ - ceny

Galaxy S9 kosztuje 3599 zł, a Galaxy S9+ to wydatek rzędu 3999 zł. W przypadku poprzedników różnica w cenach wynosiła 500 zł, a same smartfony były bardziej zbliżone do siebie, więc najwidoczniej Samsungowi bardzo zależy na tym, by tym razem ludzie sięgali po większy model.

Obraz

Rynkowa premiera będzie miała miejsce 16 marca, ale telefony można dostać wcześniej. Wydawanie S-dziewiątek osobom, które złożą zamówienie do 7 marca, rozpocznie się już dzień później. Aparat można więc go dostać ponad tydzień przed premierą.

W przedsprzedaży bez gratisu, ale z potencjalną zniżką

Osoby polujące na S9 mogą skorzystać z oferty odkupienia starego telefonu przez serwis kupimyto.pl. Na jego stronie możecie sprawdzić wycenę własnego modelu.

Ci, którzy zdecydują się na oddanie starego telefonu w ramach przedsprzedażowej promocji, otrzymają od Samsunga dodatkowo 400 zł Mówiąc bardziej precyzyjnie - kupon, który podnosi cenę odkupu urządzenia (bez względu na stan) o 400 zł. Zostanie on udostępniony za pośrednictwem aplikacji Samsung Members i będzie go można zrealizować do 4 kwietnia 2018.

Opłacalność takiej wymiany jest bardzo uzależniona od producenta. Z tego co zauważyłem, im wyższa popularność jakiegoś modelu, tym wyższa wycena. Prawdopodobnie dlatego, że mało znane telefony serwisowi trudniej jest później odsprzedać.

Najlepiej więc sprawdzić ceny na aukcjach internetowych, porównać je z wyceną odkupienia i ocenić, czy w połączeniu z dodatkowymi 400 zł jest to dobra oferta.

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)