Samsung Galaxy Z Flip pokazany... podczas rozdania Oscarów

Samsung Galaxy Z Flip pokazany... podczas rozdania Oscarów

Samsung Galaxy Z Flip pokazany... podczas rozdania Oscarów
Źródło zdjęć: © Gabriel Leontine / YouTube
Patryk Korzeniecki
10.02.2020 10:45, aktualizacja: 10.02.2020 13:57

Samsung Galaxy Z Flip został zaprezentowany przed oczami widzów. Reklama ujawnia, że największy problem estetyczny składanych smartfonów jeszcze nie został rozwiązany.

Samsung Galaxy Flip Z ma być koreańską odpowiedzią na Motorolę razr. Samsung z klapką ma mieć lepsze podzespoły, w tym podwójny aparat zamiast pojedynczego i szybszy procesor.

Samsung musiał być bardzo niecierpliwy, ponieważ nowy telefon został już pokazany w reklamie na jednym z największych wydarzeń świata filmu.

Samsung Galaxy Flip Z na gali Oscarów

W Oscarach 2020 oprócz takich gwiazd jak Joaquin Phoenix (zwycięzcę w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy) czy Antonio Banderas (który został nominowany za "Ból i blask") pojawił się też Samsung. A dokładniej jego nadchodzący składany smartfon zaprezentowany na spocie reklamowym.

Samsung Galaxy Z Flip wprawdzie Oscara nie zdobył, jednak spot odbił się szerokim echem. Reklama oczywiście skupiona jest wokół "łamania" smartfona i tym, jak system reaguje na zgięcie konstrukcji.

Na spocie widzimy, że Samsung Galaxy Z Flip zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie dostosowywał interfejs na ekranie do rozłożenia smartfona. Widać to na przykładzie aplikacji aparatu czy aplikacji do wideorozmów. Po zgięciu obudowy obraz z kamery wędruje na górną połowę, a elementy interfejsu na dolną. Proste i praktyczne.

412214032238903852
© Gabriel Leontine / YouTube

Samsung Galaxy Z Flip na zaprezentowanym na Oscarach klipie zdradza też kolejny "ficzer". Okazuje się, że wyświetlacz pomocniczy będzie wyświetlaczem dotykowym, umożliwiającym np. odrzucenie połączenia przed otwarciem klapki.

Pomocniczy ekran Samsunga Galaxy Z Flip
Pomocniczy ekran Samsunga Galaxy Z Flip© Gabriel Leontine / YouTube

Samsunga Galaxy Z Flip zobaczymy na wydarzeniu Samsung Unpacked dnia 11 lutego 2020 roku.

Samsung Galaxy Z Flip to nie koniec z fałdą

Miałem też nadzieję, że Samsung popracuje nad konstrukcją wyświetlacza i uda mu zminimalizować znaną z Galaxy Folda fałdę znajdującą się w miejscu zgięcia. Niestety mam złe wieści.

412214032239231532
© GreatDeals SmartPhones / YouTube

Sam materiał reklamowy ostrzega, że wyświetlacz nie będzie równy w miejscu zgięcia. Potwierdzają to też film z kanału GreatDeals SmartPhones. Spójrzcie tylko na środek ekranu - refleksy światła ujawniają nierówność podobną do tej z Folda.

Oficjalna prezentacja modeli Galaxy Z Flip oraz Galaxy S20 odbędzie się 11 lutego.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)