Samsung Galaxy Z Fold 2 5G na zdjęciu. Potwierdza zmiany w kwestii aparatu

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G na zdjęciu. Potwierdza zmiany w kwestii aparatu

Samsung Galaxy Fold wkrótce doczeka się następcy
Samsung Galaxy Fold wkrótce doczeka się następcy
Patryk Korzeniecki
29.07.2020 12:37, aktualizacja: 29.07.2020 14:37

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G wyciekł najpierw na grafice prasowej, a teraz możemy zobaczyć go na rzeczywistym zdjęciu.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G ma pojawić się na imprezie Samsung Unpacked, która odbędzie się 5 sierpnia. Pojawiły się już pierwsze plotki. Częśc z nich potwierdza które potwierdza zdjęcie zamieszczone na Twitterze.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G będzie pewnie miał nieinwazyjną kamerkę

Na zamieszczonej fotografii widać wewnętrzny panel nadchodzącego składanego smartfona Koreańczyków. Na ekranie wyświetlona jest nazwa urządzenia. Wcześniejsze plotki są pod tym względem zgodne. Dopisek 5G jest dowodem na obsługę sieci nowej generacji.

Na zdjęciu Samsunga Galaxy Z Folda 5G widać nieznacznie obiektyw kamerki selfie umieszczony w górnej części prawej połowy ekranu. Przypomnę, że poprzednik otrzymał podłużny moduł zlokalizowany w prawym, górnym rogu panelu. Pojedynczy, mały obiektyw zdecydowanie mniej rzucałby się w oczy.

Rozjaśnione zdjęcie rzekomego Samsunga Galaxy Z Folda 2 5G zdradza rozmieszczenie kamerki selfie
Rozjaśnione zdjęcie rzekomego Samsunga Galaxy Z Folda 2 5G zdradza rozmieszczenie kamerki selfie© @hwangmh01 / Twitter

Ekran w tamtym miejscu jest wygaszony, więc nie widać, w jaki sposób została umieszczona w ekranie. Poprzednie wieści dają pewien trop - podobnie jak w Samsungu Galaxy Z Flip producent postawi na aparat w otworze. Widać tez ramkę okalającą wyświetlacz, która ma chronić go przed porysowaniem przy składaniu.

Samsung Galaxy Z Fold ma doczekać się ponadto nieco większych ekranów, wyświetlacza głównego obsługującego odświeżanie 120 Hz i potrójnego aparatu z główną matrycą 64 MP. Moduł fotograficzny ma być podobny do tego z nadchodzącego Samsunga Galaxy Note'a 20.

Przypomnę, że ponoć ma kosztować tyle samo co poprzedni wariant (ok. 9000 złotych), jednak wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane już niedługo w czasie premiery na Samsung Unpacked.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)