Samsung zapowiada pokaz. Będzie wysyp nowości

Samsung zapowiada pokaz. Będzie wysyp nowości

Samsung zapowiada konferencję Unpacked
Samsung zapowiada konferencję Unpacked
Źródło zdjęć: © Mat. prasowe
30.07.2020 10:31, aktualizacja: 30.07.2020 12:31

Czego możemy się po nim spodziewać? Przede wszystkim Note 20 i nowego Galaxy Fold.

Na tym jednak nie koniec. Samsung zaprezentował krótki klip zapraszający do udziału wirtualnym wydarzeniu. Na samym jego końcu widzimy sylwetki urządzeń, które producent zamierza pokazać. I choć większość z nich znamy z przecieków, tu mamy ostateczne potwierdzenie.

Na pierwszym planie widzimy Galaxy Tab S7, o niego opierają się Galaxy Buds Live oraz Galaxy Watch 3. Obok stoją prawdopodobne gwiazdy wieczoru, czyli Galaxy Note 20 i wyczekiwany następca Galaxy Fold.

O pierwszym z dwóch smartfonów wiemy już sporo. Pojawi się w dwóch odsłonach, z których Samsung Galaxy Note 20 Ultra ma mieć nieco inny aparat niż S20 Ultra. Do tego ma pozwolić na granie w gry z Xboksa. O szczegółach Miron rozpisywał się tutaj.

Ważnych i imponujących funkcji doczeka się rysik Galaxy Note'a, który uzbrojony jest w moduł Bluetooth oraz żyroskop, dzięki czemu pozwala na zdalne kontrolowanie odtwarzacza muzyki, przewijanie stron w przeglądarce, robienie zdjęć i wykonywanie jeszcze kilku podstawowych czynności. Urządzenie dodawane do Note'a 20 umożliwi niemal całkowitą obsługę smartfona bez dotykania ekranu.

Szczegółów dotyczących Galaxy Z Fold 2 również nie udało się Samsungowi utrzymać w tajemnicy. Nowy model ma przede wszystkim większe ekrany: wewnętrzny 7,7 zamiast 7,3 cala oraz zewnętrzny 6,2 zamiast 4,6 cala. Według serwisu etnews wewnętrzny panel Folda 2 będzie wyświetlał obraz z częstotliwością 120 Hz, a więc dwukrotnie wyższą niż w przypadku pierwszej generacji. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Konferencja Samsung Unpacked odbędzie się 5 sierpnia 2020 r.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)