Play rozszerza współpracę z Xiaomi. Nowe telefony w ofercie

Play rozszerza współpracę z Xiaomi. Nowe telefony w ofercie

Xiaomi Redmi 4A
Xiaomi Redmi 4A
Mateusz Żołyniak
12.04.2017 14:14, aktualizacja: 13.04.2017 12:28

Firma ABC Data, która jest jedynym oficjalnym dystrybutorem urządzeń Xiaomi na polskim rynku, rozszerza współpracę z siecią Play. Dzięki temu w ofercie fioletowego operatora wkrótce pojawi się więcej smartfonów chińskiego producenta. Pierwszą nowością jest budżetowy Redmi 4A, a po nim przyjdzie pora na kolejne modele.

Redmi 4A można już kupić w Playu

Pierwszym smartfonem Xiaomi w sieci Play był model Redmi 3s, który pojawił się już w grudniu, ale dostępny był jedynie w "ofercie na życzenie". Teraz się to zmienia - Play i ABC Data rozszerzają współpracę, dzięki czemu smartfony Xiaomi na poważnie wchodzą do oferty operatora, o czym wspomniał już Marcin Gruszka (rzecznik prasowy sieci) na swoim blogu.

Pierwszą nowością chińskiego producenta, którą można będzie kupić w Playu, jest model Redmi 4A. Budżetowy smartfon na naszym rynku dostępny jest w wersji z 32 GB pamięci i w standardzie sprzedawany będzie z oprogramowaniem MIUI w wydanej niedawno wersji 8.2.

Xiaomi Redmi 4A w ofercie Play
Xiaomi Redmi 4A w ofercie Play

Xiaomi Redmi 4S w ofercie Formula Solo S można kupić za 49 zł przy umowie na 24 miesiące, a w pozostałych taryfach (także Formuła Duet i Formuła Rodzina) dostępny jest za symboliczną złotówkę. Za 1 zł smartfona można kupić także w ofercie MIX Elastyczny. Nikt nie powinien więc narzekać na ceny.

Kolejne nowości już wkrótce

ABC Data wprowadziła niedawno na polski rynek model Redmi Note 4, o czym wspominałem w osobnym wpisie. Wkróce pojawią się kolejne urządzenia - na początku maja pojawić ma się Redmi 4X, czyli nieco ulepszona wersja Redmi 4, a nieco później topowa wersja Mi Note'a 2.

Można spodziewać się, że urządzenia te systematycznie będą trafiać także do oferty sieci Play. Szczególnie, że sam operator poważnie myśli o długoterminowej współpracy z ABC Datą.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)