Spider-Man Unlimited to pierwszy endless runner który mi się podoba!

Spider-Man Unlimited to pierwszy endless runner który mi się podoba!
Zbigniew Kowal

11.09.2014 21:25, aktual.: 12.09.2014 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Endless runnery to bardzo wdzięczna kategoria aplikacji mobilnych. Za pomocą takich gier można bowiem wyeksponować niemal każdą markę na świecie. Większość dotychczasowych propozycji nie potrafiła wciągnąć mnie na dłużej, ale pierwszy runner z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej ma w sobie to coś.

Wszystko zaczęło się od Canabalta, potem był niesamowity sukces Temple Run i worek z endless runnerami się rozwiązał. Doszło nawet do takich anomalii, że znany i lubiany podróżnik Bear Grylls wylądował w jednej z nich. Na szczęście są jeszcze na rynku firmy, które potrafią wpompować nieco innowacyjności w wysłużony już temat.

Obraz

Spider-Man Unlimited to pierwszy endless runner w którym główną role odgrywa Spider-Man. Co ważniejsze jednak, to pierwsza aplikacja tego typu, w której zaimplementowano kawał solidnej fabuły. Niczym w komiksie Marvela, gracz bierze udział w walce Spider-Mana z grupą superłotrów znanych jako Sinister Six. Przygotujcie się zatem na pojedynki z Goblinem, Electro, Sępem oraz Doktorem Octaviusem.

Mechanika gry oprócz klasycznych czterech gestów (góra, dół, lewo, prawo) pozwala również na wykonywanie konkretnych zadań oraz walkę z bossami. Człowiek Pająk może zatem huśtać się na swojej pajęczynie oraz zadawać serię ciosów przeciwnikom. Fani komiksów zapewne docenią możliwość odblokowania ponad 20 różnych wariantów Spider-Mana, pochodzących z różnych uniwersum i serii.

Obraz

Każda odblokowana postać zbiera punkty doświadczenia, które pozwalają na korzystanie z mocy specjalnych podczas biegu. O ile w kampanii fabularnej nowe postacie pełnią rolę ozdobników, o tyle w trybie endless wykorzystanie dodatkowych zdolności pozwoli nam na pokonanie naszych znajomych na globalnej tablicy wyników.

Nowa gra Gameloftu jest świetna. Komiksowa grafika, dynamiczna akcja, klimatyczna oprawa muzyczna, znakomite animacje oraz wciągająca fabuła sprawiają, że obok takiej propozycji nie można przejść obojętnie. Oczywiście w grze znajdziecie mikrotranskacje oraz czasowe opóźniacze, ale niech Was to nie powstrzymuje przed pobraniem darmowej aplikacji z Google Play,App Store czy Sklepu Windows Phone.

Spider-Man Unlimited - Launch Trailer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)