Świetny zegarek LG z CES 2015 działa na webOS [wideo]

Świetny zegarek LG z CES 2015 działa na webOS [wideo]

Świetny zegarek LG z CES 2015 działa na webOS [wideo]
Źródło zdjęć: © android central
Kamil Zawiślak
08.01.2015 07:39, aktualizacja: 08.01.2015 10:10

Tajemniczy zegarek LG, który opracowano dla Audi został uwieczniony na wideo przez redaktorów Android Central. Wszystko działa przyzwoicie, a interfejs wydaje się być bardzo intuicyjny i nie jest to Android Wear jak początkowo zakładano.

LG jest firmą, która umie zaskoczyć. Tak było przy okazji targów CES i konferencji Audi, kiedy to na ręku jednego z pracowników samochodowej marki redaktorzy The Verge dostrzegli tajemniczego smartwatcha. Początkowo sądzono, że jest to LG G Watch R2, ale szybko okazało się, że zegarek został przygotowany specjalnie dla Audi i... nigdy nie będzie można go kupić.

Exclusive: The LG Audi smartwatch runs webOS!

Okazało się, że smartwatch, którego widzicie na powyższym wideo, pracuje w oparciu o autorski system LG webOS. Pokazano, jak działa interfejs, ale szkoda, że nie ukazano żadnej konkretnej aplikacji. Mam tu na myśli kontakty, dialer czy wiadomości lub chociażby powiadomienia. W każdym razie póki co nie ma on nawet nazwy i jest prototypem. Dzięki niemu mamy jedynie pogląd na to, jak w przyszłości mogą wyglądać gadżety LG.

Nie obraziłbym się, gdyby taki właśnie zegarek trafił do oferty LG. Miron trafnie stwierdził, że LG potrafi raz zrobić słaby zegarek, a innym razem całkiem ładny.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)