Szkło? Nuda. Obudowa tego smartfonu jest inspirowana... Jowiszem

Szkło? Nuda. Obudowa tego smartfonu jest inspirowana... Jowiszem

OnePlus 11 Jupiter Rock Edition
OnePlus 11 Jupiter Rock Edition
Źródło zdjęć: © OnePlus
Miron Nurski
27.03.2023 17:19

Każdy egzemplarz OnePlusa 11 Jupiter Rock Edition.

Kilka dni temu OnePlus zapowiedział, że jego flagowiec wkrótce doczeka się "edycji specjalnej". Teraz firma rzuca nieco więcej światła na temat nadchodzącej nowości.

OnePlus 11 Jupiter Rock Edition - bo tak nazywa się nadchodzący smartfon - ma się wyróżniać autorskim mikrokrystalicznym materiałem, którego opracowanie zajęło rok. Inspiracją miała być faktura skał odkrytych na pierścieniach Jowisza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Producent chwali się ponadto, że każdy egzemplarz telefonu będzie miał jedyny w swoim rodzaju wzór na obudowie. Podobno do sklepów nie trafi ani jedna para identycznie wyglądających urządzeń.

OnePlus 11 Jupiter Rock Edition
OnePlus 11 Jupiter Rock Edition© OnePlus

Póki co ciężko stwierdzić, czy projektanci OnePlusa faktycznie przyjrzeli się kosmicznym odkryciom naukowców, czy może historia o "inspiracji Jowiszem" została wymyślona na poczekaniu przez ekipę od marketingu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że już podczas prezentacji podstawowego OnePlusa 11 firma przekonywała, że okrągła wyspa z aparatami nawiązuje do wyglądu czarnej dziury.

Pełna prezentacja OnePlusa 11 Jupiter Rock Edition została zaplanowana na 29 marca. Na razie smartfon został zapowiedziany jedynie na rynku chińskim.

Miron Nurski, redaktor prowadzący Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)