Ten sprzęt powinien znaleźć się w każdym sklepie ze smartfonami

Ten sprzęt powinien znaleźć się w każdym sklepie ze smartfonami

Belkin TrueClear Pro
Belkin TrueClear Pro
Źródło zdjęć: © belkin
Mateusz Żołyniak
05.02.2016 14:28, aktualizacja: 05.02.2016 15:28

Macie problemy z nałożeniem folii ochronnej na ekran smartfona? Zdarzyło wam się, że przykleiliście ją nierówno lub powstały pod nią bąbelki powietrza? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje was rozwiązania Belkina, z którego korzystają już sprzedawcy w japońskich sklepach Apple'a.

Belkin to firma znana z produkcji przeróżnych akcesoriów do smartfonów (w szczególności iPhone'ów), ale w jej ofercie dostępne są też rozwiązania ułatwiające pracę sprzedawcom. Jednym z nich jest TrueClear Pro Advanced Screen Care, który ma maksymalnie uprościć proces nakładania folii ochronnej na ekrany smartfonów, a przy tym zminimalizować liczbę błędów popełnianych podczas tej czynności.

Belkin TrueClear Pro
Belkin TrueClear Pro© belkin

Akcesorium zostało zapowiedziane pod koniec 2014 roku, a do ubiegłego roku sklepy na cały świecie mogą je zamawiać. TrueClear Pro to narzędzie, które wyposażone zostało w kieszonkę na smartfona (iPhone'y od modelu 4 w górę i wybrane samsungi), klapkę do której mocowana jest warstwa ochronna oraz plastikowy suwak z rączką. Belkin oferuje również własną folię, która ma cechować się doskonałą przejrzystością - nie wpływa podobno na kąty widoczności, ostrość i odwzorowanie kolorów wyświetlanego na ekranie obrazu.

Korzystanie z TrueClear Pro jest banalnie proste. Wystarczy dobrać folię, umieścić smartfona na podkładce, pociągnąć za rączkę i gotowe. Użytkownicy nie muszą przejmować się ani dopasowywanie folii do ekranu, ani samym jej nakładaniem. Wystarczy zwrócić się do sprzedawcy, któremu zajmie to kilkadziesiąt sekund.

Z TrueClear Pro korzysta m.in. sieć holenderskich sklepów AMAC, a niedawno pojawiły się one w nieco zmienionej formie (dedykowany wygląd) w Apple Store'ach w Japonii. Dzięki temu osoby, które kupują iPhone'y, mogą od razu zaopatrzyć się w dobrze dopasowane folie ochronne. Koszt usługi waha się od ok. 20 dol. do ok. 40 dol. (w przeliczeniu: 80-120 zł). Wychodzi więc na to, że użytkownik płaci głównie za folię Belkina.

Japoński Apple Store korzysta z Belkin TrueClear Pro

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Akcesorium może pojawić się w przyszłości w sklepach Apple'a w innych krajach. Fajnie byłoby jednak, gdyby narzędzia podobne do TrueClear Pro dostępne były w każdym sklepie ze smartfonami. Wielu osobom oszczędziłoby to nerwów przy dopasowywaniu folii i żmudnego jej nakładania z użyciem karty bankowej, aby nie porobiły się bąbelki powietrza.

źródło: belkin, appleinsider

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)