"The Emoji Movie" - zobacz nietypowy zwiastun filmu o emotikonach

"The Emoji Movie" - zobacz nietypowy zwiastun filmu o emotikonach
Miron Nurski

21.12.2016 11:01, aktual.: 21.12.2016 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To się dzieje naprawdę. Zapowiadany od kilku miesięcy film "The Emoji Movie" opowiadający historię żyjących w smartfonie emotikonów naprawdę powstaje i dostał właśnie pierwszy zwiastun. Bardzo niekonwencjonalny zwiastun.

Za produkcję filmu "The Emoji Movie" opowiada studio Sony Pictures Animation. Wcześniej mógł się Wam już obić o uszy tytuł "Emojimovie: Express Yourself". To dokładnie ten sam film, ale studio postanowiło uprościć trochę tytuł, aby nikt nie miał wątpliwości, że to film o emoji.

Pionowy zwiastun "The Emoji Movie"

Tak, nie dość, że bohaterami filmu są żyjące w smartfonie emotikony, to jeszcze twórcy przygotowali wertykalny trailer i sugerują, by oglądać go na smartfonie. Co za czasy...

Reżyserem filmu jest jest Anthony Leondis. Ma on na swoim koncie kilka niezbyt głośnych animacji, z których najpopularniejszą jest prawdopodobnie krótkometrażowa "Kung Fu Panda: Secrets of the Masters". Głosu głównemu bohaterowi udzielił T.J. Miller.

O czym dokładnie będzie ten film?

"The Emoji Movie" - opis filmu

Obraz opowiadać będzie o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach. W świecie emotikonów każdy ma tylko jeden wyraz twarzy. Poza Gene'em (T.J. Miller), który jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Jednak Gene chce być jak inne emotikony. Spróbuje to osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden) i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer). Bohaterowie wyruszają w podróż przez aplikacje. W międzyczasie telefonowi, w którym żyją, zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Tylko emotki mogą go uratować.

Powiedzmy sobie szczerze: taki film musiał powstać

Emotikony - jak przekonywał w swoim artykule Łukasz - są językiem XXI wieku. Ich potencjał już dawno dostrzegli marketingowcy.

Durex #CondomEmoji – Support an official Safe Sex Emoji!

Emoji stały się popularne do tego stopnia, że w 2015 roku "słowem roku" według Oxford Dictionaries po raz pierwszy historii nie zostało słowo, lecz emotikona.

Obraz

To, że ktoś w Hollywood wpadnie na pomysł nakręcenia filmu o emoji było tylko kwestią czasu.

To, że ludzie lubią wysyłać emotikony nie oznacza oczywiście, że nie mogą się takiego filmu doczekać

Sądząc po ocenach na YouTubie, jest wręcz przeciwnie.

Obraz

Niemniej "The Emoji Movie" swoje pewnie i tak zarobi. Pomysł jest tak absurdalny, że o filmie zrobi się głośno i wiele osób pójdzie do kina z czystej ciekawości. Pewnie na nic więcej twórcy nie liczą.

Światowa premiera "The Emoji Movie" ma się odbyć 11 sierpnia 2017.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)