Darmowy TIDAL także w ofercie sieci Plus [#wSkrócie]

Darmowy TIDAL także w ofercie sieci Plus [#wSkrócie]

TIDAL
TIDAL
Mateusz Żołyniak
25.04.2019 13:56, aktualizacja: 25.04.2019 15:57

TIDAL poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Polkomtel, dzięki której użytkownicy Plusa będą mogli cieszyć się dostępem do popularnej platformy streamingu muzyki.

Klienci sieci Plus od 25 kwietnia 2019 roku mają dostęp do usługi TIDAL, w której bazie znajduje się ponad 60 mln utworów oraz 240 tys. materiałów wideo. Polkomtel i TIDAL podpisały porozumienie o współpracy, którego efektem jest dedykowana oferta dla miłośników muzyki.

Oferta z TIDAL-em w sieci Plus:

Oferta, w ramach której użytkownicy Plusa otrzymują dostęp do aplikacji to abonament głosowy, w którym za [b]70 zł[/b] miesięcznie oferowane są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet bez końca - pakiet 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie słuchać muzyki i korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s.

Pakiet TIDAL nie jest niestety dostępny w tańszych abonamentach Plusa (30 zł i 50 zł miesięcznie), a do tego jest to jedna z trzech opcji do wyboru (pozostałe to HBO GO oraz ofertę sportową premium, czyli kanały Polsatu z Ligą Mistrzów UEFA).

Porozumienie dotyczy oczywiście standardowego TIDALA Premium, a nie wersji Hi-Fi (z MQA). Plusem jest to, że dostęp do aplikacji oferowany jest za darmo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)