T‑Mobile na kartę podwaja każde doładowanie!

Roads (fot. Clearly Ambiguous/Flickr)
Roads (fot. Clearly Ambiguous/Flickr)
Mateusz Żołyniak

24.05.2012 15:10, aktual.: 24.05.2012 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już od jutra (tj. 25 maja) wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować ofertę 2 x Więcej na konto. Pozwala ona na podwojenie każdego doładowania. Czyżby szykowała się mała rewolucja w ofertach prepaidowych?

Już od jutra (tj. 25 maja) wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować ofertę 2 x Więcej na konto. Pozwala ona na podwojenie każdego doładowania. Czyżby szykowała się mała rewolucja w ofertach prepaidowych?

Jak zapowiada operator, nowa usługa ma całkowicie zmienić podejście do promocji doładowań, które dotychczas obowiązywały tylko w krótkim okresie lub dawały użytkownikom określony procent doładowania. T‑Mobile na kartę oferuje wszystkim klientom podwojenie każdego doładowania niezależnie od taryfy, stażu w sieci, kwoty czy sposobu doładowania.

Dodatkowe środki (równowartość doładowania) będą przyznawane w postaci Złotówek do wszystkich z określonym terminem ważności. Ten termin klienci będą mogli wydłużyć kolejnym promocyjnym doładowaniem. Bonusowe środki mogą zostać wykorzystane w kraju na połączenia oraz SMS-y do wszystkich sieci po zużyciu środków z doładowania na koncie. W przypadku MMS-ów oraz korzystania z transmisji danych lub zakupienia jednego z pakietów Internetowych Złotówki do wszystkich będą pożytkowane w pierwszej kolejności.

Klienci aktywują ofertę 2 x Więcej na konto jednorazowo. Można to zrobić, wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK pod numer 676, używając kodu ekspresowego 10076#, w biurze obsługi użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

Klienci przenoszący numer od innych operatorów do T-Mobile na kartę otrzymają dodatkowo bonusowe doładowania o wartości 120 zł, które można łączyć z ofertą 2 x więcej na konto.

Nowa oferta jest bardzo ciekawa. Nie nazwałbym jej rewolucją, ale dzięki niej opcja na kartę w T-Mobile wypada korzystnie na tle konkurencyjnych ofert. Być może więc niedługo również pozostali operatorzy postarają się wprowadzić coś podobnego, przynajmniej w wybranych taryfach prepaidowych.

Jak część z Was z pewnością zauważyła, bonusowe środki na rozmowy wykorzystywane są dopiero w drugiej kolejności, ale dla osób często rozmawiających nie powinno to stanowić problemu. Tym, co przekonuje mnie najbardziej, jest możliwość kupna pakietów internetowych za bonusowe środki. Dzięki temu po doładowaniu użytkownicy mogą za darmo wykupić odpowiedni pakiet bez zużywania środków na rozmowy i obawy, że Złotówki do wszystkich stracą ważność. Pozostaje poczekać na regulamin i sprawdzić, czy nie ma w nim haczyków.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)