ToneFone - etui do iPhone'a, które waży 1,5 kg i... na tym jego funkcjonalność się kończy

ToneFone - etui do iPhone'a, które waży 1,5 kg i... na tym jego funkcjonalność się kończy

ToneFone
ToneFone
Miron Nurski
24.03.2014 12:55, aktualizacja: 24.03.2014 15:04

Każde etui do smartfona w mniejszym lub większym stopniu wpływa na jego gabaryty i wagę. W przypadku gadżetu o nazwie ToneFone możemy chyba jednak mówić o grubej przesadzie.

Nie od dziś wiadomo, że sukces polega na umiejętności zamiany problemu w jego rozwiązanie. Smartfonowe pokrowce są brzydkie i toporne? Zróbmy najbrzydszy i najtoporniejszy pokrowiec świata i mówmy, że to jego zaleta! - prawdopodobnie taka idea przyświecała twórcom wspomnianego akcesorium.

ToneFone w założeniu ma zadbać o kondycję fizyczną użytkownika. Za każdym razem gdy odbierze on telefon, zabierze się do pisania SMS-a czy zaktualizuje status na Facebooku, będzie się zmagał z 1- lub 1,5-kilogramowym hantlem. Podejrzewam, że takie etui docenią również złodzieje iPhone'ów; uciekając ze świeżo zdobytym smartfonem, zadbają nie tylko o mięśnie nóg, ale też biceps.

Na razie z ToneFone'a skorzystają jedynie użytkownicy iPhone'ów 5 oraz 5s. Dlaczego nie ma wariantów stworzonych z myślą o Androidach? Tego nie wiadomo, ale najpewniej pomysłodawcy uznali, że te są już wystarczająco toporne.

Najbardziej w tym wszystkim rozbawiła mnie informacja opublikowana na stronie sklepu internetowego, w którym sprzedawane jest to niekonwencjonalne etui:

Wow, pierwsza partia rozeszła się błyskawicznie! Bardzo nam przykro, ale wyprzedaliśmy wszystko. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, będziesz pierwszy po kwietniową dostawę.

Mogę się tylko domyślać, że "pierwsza partia" oznacza jakieś dwa wyprodukowane egzemplarze tego cuda techniki (tutaj można znaleźć dwie wideorecenzje - przypadek?), ale takie ogłoszenie i tak może prowadzić tylko do jednego wniosku: na tym raptem 7-miliardowym świecie twórcom ToneFone'a udało się znaleźć kogoś, kto go kupił! Jeśli ten cud nie jest dowodem na ingerencję jakiejś siły wyższej, to nie wiem, co może nim być. Szach-mat, ateiści!

Jeśli chcecie mieć swój udział w tym cudzie, zamówienia możecie składać na tej stronie. Wersja 1 kg została wyceniona na 22,90 funta (ok. 115 zł), a 1,5 kg na 25,40 funta (ok. 127 zł). Tym oto sposobem obciążycie nie tylko swoje dłonie, ale też portfele.

Źródło: DesirableBody via Phone Arena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)