Tradycji stało się zadość. Oto Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition

Tradycji stało się zadość. Oto Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition24.05.2021 14:07
Tradycji stało się zadość. Oto Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition

Wygląda na to, że nowy samsung nie podzieli losu swojego anulowanego poprzednika.

Samsung od 1998 roku jest jednym z głównych sponsorów igrzysk olimpijskich. Firma ma wieloletnią tradycję wypuszczania edycji specjalnych swoich telefonów, które trafiają do samych zawodników, jak i fanów sportów.

Jako że w 2020 roku igrzyska z oczywistych przyczyn się nie odbyły, anulowany został także zaprojektowany z myślą o nich Galaxy S20+ 5G Olympic Edition.

Galaxy S20+ 5G Olympic Games Edition
Galaxy S20+ 5G Olympic Games Edition

O ile plany organizatorów nie zostaną ponownie pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa, igrzyska w Tokio wystartują już 23 lipca. Samsung uznał, że to dobry moment, by raz jeszcze spróbować szczęścia z olimpijskim smartfonem.

Oto olimpijski Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition

Podobnie jak anulowana edycja z ubiegłego roku, nowy samsung został przygotowany we współpracy z japońskim operatorem NTT DoCoMo.

Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition
Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition

Co jednak ciekawe, o ile rok temu producent zmodyfikował wariant z "plusem", o tyle teraz specjalnej wersji doczekał się najmniejszy i najtańszy reprezentant serii Galaxy S21.

Edycja Olympic Games wyróżnia się ekskluzywnym kolorem obudowy, olimpijskim oznaczeniem na pleckach i delikatnie zmodyfikowanym oprogramowaniem. To wariant napędzany przez Snapdragona 888.

Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition ma trafić do sprzedaży w Japonii na początku czerwca. Cena nie została jeszcze ujawniona.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)