Tydzień w krzywym zwierciadle: prezentacja imion twórców OxygenOS-u i koniec Samsunga

Tydzień w krzywym zwierciadle: prezentacja imion twórców OxygenOS-u i koniec Samsunga

Zmodyfikowane zdjęcie: Konferencja
Zmodyfikowane zdjęcie: Konferencja
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
15.02.2015 18:04, aktualizacja: 15.02.2015 19:50

OnePlus już wiele tygodni temu zapowiadał, że 12 lutego poznamy więcej szczegółów na temat rozwijanego przez niego systemu OxygenOS. O samym systemie usłyszeliśmy niewiele, ale Chińczycy podzielili się z nami innymi interesującymi informacjami.

Przede wszystkim zaprezentowano imiona i zdjęcie osób odpowiedzialnych za rozwój OxygenOS-u. Koniec końców bez nich systemu by nie było, więc podejrzewam, że jest to wiedza dla użytkowników OnePlus One'a nader cenna. Nieoficjalne mówi się, że kolejne etapy promocji nowej platformy obejmą ujawnienie numerów buta członków OxygenOS Teamu, publikację zdjęć ich rodziców oraz wywiady z dentystami (jeszcze nie wiadomo, czy dentystami programistów, czy ich rodziców). Kiedy prezentacji doczeka się sam system? Prawdopodobnie nigdy, bo przecież jak ktoś będzie chciał to sam sobie zainstaluje i wszystko sprawdzi.

OxygenOS Team
OxygenOS Team© OnePlus

Na tym nie-prezentacje z mijającego tygodnia się nie kończą, bo kilka dni temu niezaprezentowany został także iPhone 6 Diamond Ecstasy Collection. Firma Goldgenie postawiła sobie za cel stworzenie iPhone'a jedynego w swoim rodzaju i plan udało się zrealizować z nawiązką, bo jest to produkt do tego stopnia unikatowy, że w ogóle go nie ma.

Nieistniejący iPhone 6 Diamond Ecstasy Collection
Nieistniejący iPhone 6 Diamond Ecstasy Collection

Nowy prezes Motoroli - Rick Osterloh - stwierdził w rozmowie z Forbesem, że jego zdaniem Samsung skończy jak Nokia i BlackBerry. Zarząd Samsunga oczywiście nie zamierza tych słów bagatelizować, bo jeśli chodzi o wypowiadanie się na temat kończących się gigantów, to ciężko znaleźć osobę bardziej kompetentną niż pracownik Motoroli.

Reakcja zarządu Samsunga na słowa prezesa Motoroli
Reakcja zarządu Samsunga na słowa prezesa Motoroli
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)