Tydzień w krzywym zwierciadle: smartfon dla otyłych i Galaxy S5 xD

Tydzień w krzywym zwierciadle: smartfon dla otyłych i Galaxy S5 xD

Tydzień w krzywym zwierciadle: smartfon dla otyłych i Galaxy S5 xD
Miron Nurski
10.05.2014 22:41, aktualizacja: 11.05.2014 00:52

Huawei postanowił ułatwić życie tym, którzy zamiast sałatek wybrali hamburgery, co - nie ukrywam - cieszy również mnie.

Oprogramowanie jego najnowszego smartfona, czyli Ascenda P7 zostało wzbogacane o funkcję Panorama Selfie. Producent ze względu na poprawność polityczną twierdzi, że ma ona umożliwić robienie zdjęć grupowych za pomocą przedniej kamerki, ale dobrze wiemy, do jakich celów przeznaczony jest ten tryb.

412079909788451372

Ostatnio napływa do nas coraz więcej przecieków dotyczących smartfona ukrywającego się pod nazwą Samsung Galaxy S5 Dx. Urządzenie pojawiło się już nawet na stronie brytyjskiego oddziału Samsunga.

Samsung Galaxy S5 Dx
Samsung Galaxy S5 Dx© evleaks.at

Kompaktowa, ale mocna wersja flagowca? Nieco większa, ale przeciętnie wyposażona? Spekulacjom nie ma końca. Podejrzewam jednak, że któryś z pracowników koncernu po prostu trochę sobie pośmieszkował i walnął przy okazji literówkę, a tak naprawdę chciał zamieścić na stronie coś takiego:

Samsung Galaxy S5 xD
Samsung Galaxy S5 xD

HTC One (M8) jest powszechnie wyśmiewany za to, że jego aparat główny robi jedynie 4-megapikselowe zdjęcia, ale większość sklepów sprytnie wybrnęła z tej sytuacji podając w parametrach technicznych rozdzielczość aparatu przedniego (5 Mpix). Wygląda na to, że Tajwańczycy postanowili wesprzeć sprzedawców jeszcze bardziej, bo z plotek wynika, iż nadchodzący HTC One (M8) Prime będzie miał aparat 18 Mpix. Co prawda ma on służyć tylko i wyłącznie do wykrywania głębi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sklepy zasypały nas takimi oto ulotkami:

412079909788844588
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)