Tydzień w krzywym zwierciadle: nowości Sony i celebgate

Zmodyfikowane zdjęcie: Beautiful young two women holding empty white board
Zmodyfikowane zdjęcie: Beautiful young two women holding empty white board
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski

06.09.2014 21:46, aktual.: 06.09.2014 23:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony zlitowało się nad swoimi spragnionymi nowości fanami i zaprezentowało światu długo oczekiwaną Xperię Z3. Chciałoby się rzecz - w końcu!

Oczywiście nie brakuje malkontentów i niewdzięczników, którzy twierdzą, że wypuszczanie nowych flagowców co pół roku jest bez sensu, ale przedstawiciele firmy słusznie zauważają, że to wszystko w trosce o to, by Xperie zawsze miały najświeższą specyfikację. Czym więc nowy model różni się od leciwej Xperii Z2? Pełna lista nowości poniżej.

Hand holding a blank white paper
Hand holding a blank white paper© Shutterstock

Oczywiście jest to "Tydzień w krzywym zwierciadle", więc nie traktujcie powyższej listy poważnie, bo nowości są. Nie możemy przecież zapominać o mniej pojemnej baterii...

No właśnie - mamy "Tydzień w krzywym zwierciadle", więc nie mam pojęcia, w jaki sposób wspomnieć o aluminiowej ramce Galaxy Note'a 4, byście nie myśleli, że żartuję. Ale to prawda - po raz pierwszy w historii produktów z tej serii wyjęty z pudełka telefon nie będzie cechował się gorszym wykonaniem niż ładowarka.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4

Na początku tygodnia wszystko wskazywało na to, że Apple postanowił uczynić ze swojej chmury iCloud ogólnodostępny serwis społecznościowy z pikantnymi zdjęciami celebrytek. Szybko okazało się jednak, że przebranżowienie było nieplanowane i w dodatku nastąpiło głównie z winy pokrzywdzonych. Niemniej to i tak bez znaczenia, bo Apple podobno miał już przygotowane według sprawdzonego schematu oświadczenie, które zamiotłoby całą sprawę pod dywan.

"We wszystkich chmurach mogą występować wycieki, które eksponują piękno zdjęć zrobionych iPhone'em. To normalne.".

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)