Tydzień w krzywym zwierciadle: metalowe smartfony Samsunga i kafelkowa nadwyżka Microsoftu

Tydzień w krzywym zwierciadle: metalowe smartfony Samsunga i kafelkowa nadwyżka Microsoftu

Samsung Galaxy A
Samsung Galaxy A
Miron Nurski
02.11.2014 16:43, aktualizacja: 02.11.2014 17:43

Zaprezentowany nie tak dawno temu Windows 10 w wersji Technical Preview został wykastrowany z kafelkowego pulpitu, więc Microsoft ma teraz dość poważny problem.

Co prawda garść zalegających w magazynach kafelków udało się wcisnąć do Menu Start, ale nadwyżka w dalszym ciągu jest spora. Firma postanowiła więc przerobić swoje kafelki na biżuterię.

Microsoft Band
Microsoft Band

Samsung w swoich magazynach ma natomiast nadmiar metalu (bo przecież nigdy go nie używał), dlatego teraz może zalać rynek smartfonami z aluminiowymi obudowami. Swoją drogą gdy CEO Apple'a - Tim Cook - oficjalnie przyznał się do bycia gejem, internauci zaczęli żartować, że wkrótce Samsung ogłosi, że jest jeszcze większym i w dodatku lepiej wyposażonym gejem. Żarty żartami, ale znalazło się w nich ziarnko prawdy, bo na drugi dzień światło dzienne ujrzało coś takiego...

Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy A5

Nie mam pojęcia, czego nadmiar ma Oppo, ale na pewno nie są to moduły NFC, duże baterie i gniazda słuchawkowe, bo inaczej firma nie wprowadzałaby do sprzedaży 4,85-milimetrowej puszki, do której żadne z powyższych się nie zmieściło.

Oppo R5
Oppo R5
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)