Tydzień w krzywym zwierciadle: LG G Flex, Project Ara i udoskonalony iPhone za 600 zł

Goophone i5S (fot. youtube.com)
Goophone i5S (fot. youtube.com)
Miron Nurski

03.11.2013 08:00, aktual.: 03.11.2013 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio nie mogę wyjść z podziwu obserwując, jak LG po prostu staje na rzęsach, by nie musieć oglądać klientów w swoich serwisach gwarancyjnych.

Zaczęło się od tego, że Koreańczycy zdecydowali się nie obejmować produkowanych przez siebie urządzeń gwarancją międzynarodową, dzięki czemu mają z głowy osoby sprowadzające sprzęt z zagranicy. Później wpadli na pomysł stworzenia aplikacji RemoteCall Service, która pozwala serwisantom zdalnie zdiagnozować i ewentualnie pomóc naprawić uszkodzonego smartfona. Szczytem jest jednak wprowadzenie na rynek modelu LG G Flex, którego obudowa jest w stanie naprawić się sama.

Telefon został ponadto zakrzywiony, co pozytywnie wpływa na jego mobilność i sprawia, że noszenie go w kieszeni będzie prawdziwą przyjemnością. O ile oczywiście wyglądacie jak Pac-Man.

LG G Flex
LG G Flex

[solr id="komorkomania-pl-194648" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/2825,samsung-galaxy-round-oficjalnie-ma-wygiety-ekran-tylko-po-co-wideo" _mphoto="samsung-galaxy-round-194-930f228.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4669[/block]

Wiele osób ma za złe Motoroli to, że jej Moto X dostępny jest wyłącznie w USA, jednak pojawiło się światełko w tunelu wskazujące na to, że przyszłe flagowce tego producenta mogą trafić do Europy. I nie mówię tu bynajmniej o modelu Moto G, lecz o przedsięwzięciu o kryptonimie Project Ara zakładającym stworzenie modułowego smartfona, którego użytkownik będzie mógł poskładać sam. Jeśli pomysł wypali, nietrudno się domyślić, że telefon znajdziemy w każdym sklepie sieci IKEA.

Obraz

Jeśli podoba Wam się iPhone 5s, ale irytują Was jego dwie największe wady (iOS 7 i jabłko na obudowie), to mam dobrą wiadomość: Chińczycy po raz kolejny nie pozostali obojętni na potrzeby konsumentów i przygotowali jego udoskonaloną wersję o nazwie Goophone i5S, którą możecie nabyć za ok. 600 zł.

Goophone i5S Gold Phone Hands on

[solr id="komorkomania-pl-198290" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/2691,nexus-5-i-android-4-4-na-pierwszych-wideoprzegladach-wideo" _mphoto="nexus-5-fot-youtube-com--acd3f1a.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4670[/block]

W tym tygodniu w końcu doczekaliśmy się również oficjalnej prezentacji długo oczekiwanego Nexusa 5. Problem w tym, że dosłownie wszystko wiedzieliśmy o nim od dawna, a Google nie mogło sobie pozwolić na to, by ludzie mówili, że nie było żadnych niespodzianek. Wyszukiwarkowy gigant przygotował więc jedną - brak aktualizacji dla Galaxy Nexusa. Zaskoczeni?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)