Tydzień w krzywym zwierciadle: spieprzony iPad i Snake XXI wieku

Tydzień w krzywym zwierciadle: spieprzony iPad i Snake XXI wieku10.05.2015 15:29
Nokia 3310
Nokia 3310
Źródło zdjęć: © Wikipedia

Jeśli szukacie pewnego pomysłu na biznes, otwórzcie w Azji fabrykę maści na ból pleców. Niedługo będzie na nią duże zapotrzebowanie.

Spragnione jakichkolwiek wartych odnotowania sukcesów HTC szykuje się właśnie do pobicia rekordu Guinnessa w liczbie topowych smartfonów wprowadzonych do sprzedaży w ciągu roku. Mamy dopiero maj, a One M9, One M9+, One E9 i One E9+ to dopiero początek wyliczanki, bo na horyzoncie widać już modele One M9e i Butterfly 3 (prawdopodobnie nazwa tymczasowa dopóki Tajwańczycy nie wymyślą kolejnej kombinacji znaków M, 9, E i +). Nietrudno się domyślić, że torba wypełniona tymi wszystkimi smartfonami będzie tak ciężka, że każdy przedstawiciel handlowy uraz kręgosłupa ma zagwarantowany jak w banku.

Typowy przedstawiciel handlowy HTC
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Typowy przedstawiciel handlowy HTC

Za sukcesem kultowego Snake'a stoi fakt, że jest to jedna z najbardziej irytujących gier we wszechświecie (już prawie pobiłeś rekord, a aż tu nagle jebut we własny ogon i musisz zacząć od nowa). Twórca oryginału zapowiada zupełnie nową odsłonę i można oczekiwać, że uda mu się zawiesić irytującą poprzeczkę jeszcze wyżej. Pomyślcie tylko, że do sprawdzonego schematu dojdą najnowsze trendy i dobrodziejstwa oferowane przez smartfony: konieczność zalogowania się na Facebooku i ukończenia 45-minutowego samouczka zapoznającego gracza z klasami występujących w grze postaci czy też niepomijalne przerywniki filmowe wprowadzające w rozbudowany wątek fabularny. Ponoć po dokonaniu kilku mikropłatności będzie można nawet zagrać w węża.

Snake Rewind - May 14th

"Jeśli widzisz rysik, spieprzyli to" - mawiał swego czasu Steve Jobs. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc na to, że znany z przecieków iPad Pro będzie solidnie spieprzony. Tak solidnie, że Apple w obawie przed konkurencją zdecydował się nawet na opatentowanie spieprzonego tabletu.

Patent na spieprzony tablet
Źródło zdjęć: © appleinsider.com
Patent na spieprzony tablet

Jeśli spieprzanie iPada na patencie się nie skończy, ciekawe, czy Apple wykorzysta słowa Jobsa w komunikacji marketingowej.

Chwytliwe, prawda?
Chwytliwe, prawda?
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)