W skrócie: BlackBerry 10 Porsche Design, brak Moto X w Europie, zdjęcie wykonane Galaxy Note'em 3

W skrócie: BlackBerry 10 Porsche Design, brak Moto X w Europie, zdjęcie wykonane Galaxy Note'em 3
02.08.2013 16:17
BlackBerry 10 Porsche Design (fot. tinhte.vn)
BlackBerry 10 Porsche Design (fot. tinhte.vn)

LG wypuszcza kolejny film zapowiadający model G2, zdjęcia obudowy iPada mini 2 wyciekają, a Google publikuje nowe statystyki Androida.

  1. BlackBerry 10 Porsche Design na wysokiej jakości zdjęciach. Wspólne dziecko firm BlackBerry i Porsche - według przecieków - ma bazować na modelu Z10 i pojawi się w połowie przyszłego roku. Do produkcji urządzenia zostaną użyte wysokiej jakości materiały, a jego spodziewana cena to ok. 2000 dolarów (ponad 6400 zł). Więcej zdjęć znajdziecie na wietnamskim forum Tinhte.
BlackBerry 10 Porsche Design (fot. tinhte.vn)
BlackBerry 10 Porsche Design (fot. tinhte.vn)
  1. Moto X nie pojawi się w Europie. Redaktorzy serwisu Pocket-lint otrzymali oficjalne potwierdzenie, że zaprezentowany wczoraj smartfon nie trafi do Wielkiej Brytanii, ani na żaden inny europejski rynek. Przedstawiciele Motoroli podkreślają jednocześnie, że Moto X jest po prostu "pierwszym członkiem nowej rodziny urządzeń", a w Europie wkrótce pojawi się "sporo fajnych i ekscytujących smartfonów".
  1. Wycieka zdjęcie wykonane Galaxy Note'em 3. Co ciekawe, w odbiciu na ekranie fotografowanego smartfona widać nawet jego sylwetkę. Wygląda jednak na to, że jest to prototyp, który widzieliśmy już wcześniej w pełnej okazałości. Finalna wersja urządzenia prawdopodobnie będzie wyglądała inaczej.
fot. techkiddy.blogspot.com
fot. techkiddy.blogspot.com
  1. Facebook Home jako ekran blokady. Do tej pory aplikacja Facebook Home pełniła rolę androidowego launchera, co znacznie ograniczało funkcjonalność urządzenia. Od teraz dodatek ten może pełnić rolę ekranu blokady, a domyślny launcher pozostanie nienaruszony. Funkcja ta działa na modelach Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, Nexus 4, HTC One X, HTC One X+ i HTC One, a do jej aktywowania wystarczy najnowsza wersja aplikacji Facebook.
  1. LG podgrzewa atmosferę przed premierą G2. W serwisie YouTube pojawił się kolejny zwiastun zapowiadający to urządzenie. Przypominam, że premiera LG G2 zapowiedziana jest na 7 sierpnia.

LG G2 Manifesto film

  1. Obudowa iPada mini 2 na zdjęciach. Wczoraj do podobnego wycieku doszło w kontekście iPada 5, a dziś możemy przyjrzeć się wyglądowi jego mniejszego brata. Więcej fotek znajdziecie tutaj.
Obudowa iPada mini 2 (fot. fanaticfone.com)
Obudowa iPada mini 2 (fot. fanaticfone.com)
  1. Nowe statystyki Androida. Zgodnie z tradycją, Google na początku miesiąca opublikowało najnowsze statystyki dotyczące jego mobilnego systemu. Jaki udział na rynku mają poszczególne wersje Androida? Tego dowiecie się z poniższej tabeli.
fot. developer.android.com
fot. developer.android.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)