W skrócie: Google Fit, Motorola Droid Turbo na wideo i popularność Windows Phone'a 8.1

Nokia Lumia 930
Nokia Lumia 930
Źródło zdjęć: © Nokia
Miron Nurski

28.10.2014 20:20, aktual.: 28.10.2014 21:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Galaxy Note 10.1 (2015) wycieka na stronie Samsunga, a Google startuje z promocją dla użytkowników komunikatora Hangouts.

  1. Google Fit już w Google Play. Aplikacja służy do monitorowania aktywności użytkownika przy wykorzystaniu czujników wbudowanych w smartfona lub/i w kompatybilne akcesoria. Do jej działania wymagany jest Android przynajmniej w wersji 4.0.
  1. Motorola Droid Turbo na wideo. Wideoprzegląd najnowszego smartfona Motoroli przygotował Android Central.

Motorola Droid Turbo Hands-on (Verizon)

  1. Bezpłatna pierwsza minuta rozmowy przez Hangouts w 25 krajach. Promocja przygotowana przez Google'a dla użytkowników jego komunikatora potrwa do końca roku i obejmuje Australię, Belgię, Kanadę, Chiny, Dominikanę, Francję, Niemcy, Indie, Indonezję, Irlandię, Włochy, Japonię, Meksyk, Holandię, Norwegię, Peru, Polskę, Rosję, Koreę Południową, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone.
  1. Nowa reklama PS4 Remote Play. Najnowsze urządzenia Sony z linii Xperia Z3 można sparować z PlayStation 4 i grać w konsolowe gry na ekranie smartfona lub tabletu. Producent opublikował dziś spot promujący tę funkcję.
  1. Nadchodzi Galaxy Note 10.1 (2015)? Na to wygląda, gdyż nazwa tego tabletu pojawiła się na stronie Samsunga na liście urządzeń objętych promocją Galaxy Gifts.
Obraz
© samsung.com/pt/
  1. Jak popularny jest Windows Phone 8.1? Z danych zebranych przez agencję AdDuplex wynika, że najnowsza odsłona systemu Microsoftu kontroluje już 46,7% urządzeń z Windows Phone'em.
Obraz
© AdDuplex
  1. Wideo nagrane Lumią 930. Film został nagrany w pobliży Wyspy Vancouver w ramach projektu Red Bull Photography.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)