Witamy w nowej Komórkomanii

Witamy w nowej Komórkomanii

Witamy w nowej Komórkomanii
Jan Blinstrub
20.11.2013 20:08, aktualizacja: 21.11.2013 14:45

Poprzestawialiśmy to i owo…

Tak, zmiana jest radykalna, ale jestem pewny, że szybko przekonacie się do nowego wyglądu strony.

Zrezygnowaliśmy z klasycznego blogowego układu, który zdążył się już lekko zakurzyć i postawiliśmy na zupełnie nową formę. Na stronie głównej są teraz niemal wyłącznie zajawki najnowszych i najciekawszych treści. Ze stron wpisów usunęliśmy wszystkie zbędne elementy, eksponując to, co najważniejsze, czyli treści i dyskusje. Zmiany dotyczą wszystkich nowych publikacji oraz części starszych materiałów (przenieśliśmy materiały z ostatniego tygodnia na nową stronę). Archiwum tekstów wciąż będzie w poprzedniej szacie graficznej.

Zastąpiliśmy popularnego Disqusa komentarzami LiveFyre. Oba systemy działają podobnie. LiveFyre daje jednak większe możliwości moderowania komentarzy i filtrowania spamu, więc sądzę, że zmiana wyjdzie na zdrowie nam wszystkim :-) Na tym jednak nie koniec.

Od teraz możecie blogować razem z nami. Każda osoba, która interesuje się technologiami mobilnymi, może wysłać do nas zgłoszenie. Uruchomimy dla niej blog w ramach naszej nowej platformy. Będzie wyglądać podobnie do tego, jaki ma Krzysiek.

Warto do nas dołączyć nie tylko ze względu na dobre towarzystwo czy dużą i wymagającą grupę odbiorców (Komórkomanię odwiedza ponad milion użytkowników miesięcznie). Dla autorów najlepszych tekstów mamy atrakcyjne nagrody: smartfony LG G2 i mobilne drukarki zdjęć od naszego partnera sklepu Euro. Sprawdźcie szczegóły we wpisie konkursowym.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)