#wSkrócie: Apple Music na Androida, Xiaomi Mi Band 1S w przedsprzedaży i Mapy Google z trybem offline

#wSkrócie: Apple Music na Androida, Xiaomi Mi Band 1S w przedsprzedaży i Mapy Google z trybem offline

#wSkrócie: Apple Music na Androida, Xiaomi Mi Band 1S w przedsprzedaży i Mapy Google z trybem offline
Miron Nurski
10.11.2015 19:39, aktualizacja: 10.11.2015 20:39

Apple udostępnia androidowcom swoją usługę streamingu muzyki, a Google pozwala korzystać ze swojej nawigacji bez dostępu do internetu - m.in. o tym w dzisiejszym #wSkrócie.

  1. Apple Music na Androida już jest. Choć na razie tylko w wersji beta, która zawitała do Google Play. Aplikacja wymaga do działania Androida w wersji przynajmniej 4.3, a więcej informacji na temat samej usługi - włącznie z cennikiem - znajdziecie tutaj.
  1. TAG Heuer Connected na wideo. Demo pierwszego smartwatcha szwajcarskiej firmy TAG Heuer trafiło do rąk redaktorów Engadgeta.

$1,500 Smartwatch! TAG Heuer's "Connected": First Look

  1. Xiaomi Mi Band 1S już w przedsprzedaży. Nowa opaska z pulsometrem pojawiła się w ofercie sklepu Geekbying, który wycenił ją na 101,69 zł. Wysyłka ma ruszyć pod koniec przyszłego tygodnia. Cena z oczywistych względów jest wyższa niż w Chinach (równowartość 60 zł), ale - biorąc pod uwagę możliwości - w dalszym ciągu ciężko nazwać tę ofertę niekorzystną.
Mi Band 1S
Mi Band 1S© Xiaomi
  1. Nowa reklama iPada Pro. Apple informuje, że sprzedaż 12,9-calowca w Polsce i ponad 40 innych krajach ruszy już jutro (11 listopada). Wtedy też poznamy oficjalne polskie ceny. W USA startują one z poziomu 799 dolarów (ok. 3180 zł).
  1. Mapy Google teraz z pełnoprawnym trybem offline. W nowej wersji aplikacji możliwe jest już nie tylko pobieranie map do pamięci urządzenia, ale i korzystanie z nawigacji oraz wyszukiwarki miejsc bez dostępu do sieci. Wersja androidowa dostępna jest już w Google Play (u wszystkich użytkowników ma się pojawić w ciągu kilku dni), a na iOS-ie nowe funkcje mają zadebiutować "niebawem". Więcej szczegółów na temat nowości znajdziecie na Blogu Google Polska.
  1. iPad vs pistolety maszynowe. Tablet został rozstrzelany w widowiskowym slow-motion przez FullMaga. Żeby było zabawniej, użyta broń nazywa się MAC 11 ;)

iPad vs Dual Mac 11 Submachine Guns

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)