#wSkrócie: nowy wariant LG V30 oraz podróbka Galaxy S9+ na wideo

#wSkrócie: nowy wariant LG V30 oraz podróbka Galaxy S9+ na wideo

LG V30
LG V30
Miron Nurski
03.01.2018 18:07, aktualizacja: 03.01.2018 19:21
  1. LG V30 teraz także w różowej wersji kolorystycznej

LG przekonuje, że V30 w kolorze Raspberry Rose to idealny pomysł na walentynkowy prezent.

Obraz

W Korei Południowej sprzedaż nowej wersji ma ruszyć chwilę po zakończeniu targów CES 2018 (8-12 stycznia). Nieco później smartfon ma się pojawić na innych rynkach w Azji i Europie.

  1. OnePlus wstrzymuje aktualizację do Androida 8.0 dla OnePlusa 5

Pod koniec grudnia pierwsi użytkownicy OnePlusa 5 otrzymali bazujący na Androidzie 8.0 system OxygenOS 5.0. Firma ogłosiła jednak, że z powodu błędu w oprogramowaniu proces aktualizacyjny został wstrzymany. Wkrótce pojawić ma się OxygenOS 5.0.1 z usuniętymi błędami.

  1. "Sandstone'owa" nowość OnePlusa zapowiedziana

Ostatnio pojawiły się podejrzenia, że Chińczycy mogą wprowadzić wariant OnePlusa 5T z obudową o fakturze papieru ściernego, która była cechą rozpoznawczą pierwszych produktów firmy. Zdaje się to potwierdzać film, który OnePlus opublikował na Twitterze.

  1. Podróbka Galaxy S9+ na wideo

Galaxy S9+ nie został jeszcze nawet zaprezentowany, a na wideo przyłapano już działającego klona bazującego na dotychczasowych przeciekach.

Samsung Galaxy S9+ hands-on video leaks out

Skąd wiadomo, że to podróbka? Dolna ramka jest dużo szersza niż w przypadku S8, a takiego regresu raczej nie będzie. Do tego w oprogramowaniu widać kilka błędnie opisanych aplikacji czy radio FM, którego Samsung nie stosuje we flagowcach od lat.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)