#wSkrócie: ilość RAM-u w iPhonie 6s, smartfon Bonda oraz 30 iPhone'ów pod młotkiem

#wSkrócie: ilość RAM‑u w iPhonie 6s, smartfon Bonda oraz 30 iPhone'ów pod młotkiem

Naomie Harris z Xperią Z5
Naomie Harris z Xperią Z5
Źródło zdjęć: © Sony
Miron Nurski
14.09.2015 16:24, aktualizacja: 14.09.2015 18:24

Galaxy S7 po raz kolejny gości w benchmarkach, a "iPhone 6s" gościu w programie Jimmiego Kimmela.

  1. Ile RAM-u ma iPhone 6s i 6s Plus? Wciąż nie zostało to ujawnione oficjalnie, ale Hamza Sood grzebiąc platformie Xcode (środowisko programistyczne Apple'a) znalazł potwierdzenie, że oba nowe iPhone'y mają 2 GB pamięci operacyjnej, zaś iPad Pro aż 4 GB (o czym mówiło się już wcześniej).
  1. iPhone 6s i 6s Plus pobiją ubiegłoroczny rekord sprzedaży? W wybranych krajach nowe smartfony wylądują na półkach sklepowych dopiero 25 września, ale ruszył już proces rezerwacji online. W oparciu o zainteresowanie Apple wydał cytowane przez CNBC oświadczenie, w którym stwierdza, że jest "na dobrej drodze do pobicia zeszłorocznego rekordu 10 milionów egzemplarzy sprzedanych przez pierwszy weekend".
  1. Plus rusza z usługą Ja+Zdrowie. W ramach miesięcznego abonamentu (od 4,99 z/mies.), z poziomu specjalnej aplikacji na Androida (wkrótce także na iOS) można połączyć się z lekarzem rodzinnym, położną lub konsultantem. Plus chwali się, że jest pierwszym polskim operatorem, który wprowadza do swojej oferty tego typu usługę. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.
  1. Galaxy S7 z 3 GB RAM-u? W bazie benchmarku Geekbench pojawiło się urządzenie o kodowym oznaczeniu "project lucky", pod którym podobno rozwijany jest Galaxy S7 (a przynajmniej jeden z wariantów). Test ujawnił obecność Exynosa 8890 oraz 3 GB pamięci RAM. Oczywiście może to być bardzo wczesny prototyp, który będzie miał niewiele wspólnego z finalną wersją, ale z drugiej strony Galaxy S5 też miał mniej RAM-u (2 GB) niż zaprezentowany pół roku wcześniej Galaxy Note 3 (3 GB).
  1. Panna Moneypenny w reklamie Xperii Z5. Sony przygotowało 60-sekundowy spot, w którym sekretarka M (Naomie Harris) dostarcza agentowi 007 telefon "stworzony dla Bonda".
  1. Jimmy Kimmel Live i iPhone 6s. Popularny komik pokazał wybranym Amerykanom pierwszego iPhone'a z 2007 roku mówiąc im, że to najnowszy iPhone 6s. Ci - jak nietrudno się domyślić - byli pod wrażeniem. Osobiście nie wierzę, że ludzie nie byli podstawieni, ale obejrzeć warto.

First Look: Apple’s New iPhone 6S

  1. 30 iPhone'ów pod młotkiem. Dosłownie. Ten "test wytrzymałościowe" przeprowadził, założyciel kanału TechRax, bo - jak sam mówi - "czemu nie?".

Smashing 30 iPhone's with a Hammer for Science!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)