#wSkrócie: Moto G 2016 na wideo, Galaxy S5 z Androidem 6.0 oraz bonusowe doładowania w Plusie

#wSkrócie: Moto G 2016 na wideo, Galaxy S5 z Androidem 6.0 oraz bonusowe doładowania w Plusie

Galaxy S5
Galaxy S5
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski
19.04.2016 17:05, aktualizacja: 19.04.2016 19:05

Zastanawialiście się, jak ZTE radzi sobie ze sprzedażą smartfonów? Już nie musicie.

  1. Samsung pracuje nad znacznie doskonalszymi modułami aparatów dla smartfonów?

Photo Rumors usłyszał od swoich informatorów, jakoby Samsung opracowywał nowe moduły z matrycami o rozdzielczości 18-24 Mpix i sporej wielkości 1/1,7", które miałyby być wsparte przysłonami o wysokiej jasności f/1,4. W przypadku Galaxy S7 jest to 12 Mpix, 1/2,5" oraz f/1,7.

  1. Moto G 2016 na wideo

Wczoraj nadchodzącego smartfona Lenovo Moto mogliśmy zobaczyć na kilku fotkach, a dziś serwis NowhereElse wygrzebał z YouTube'a krótki film, na którym widać prototyp Moto G czwartej generacji. W oczy rzuca się przede wszystkim brak przycisku ulokowanego pod ekranem, który był widoczny na wczorajszych fotkach. Póki co nie wiadomo, czy mówimy o dwóch wariantach (Moto G4 i G4 Plus?), czy Lenovo po prostu testuje różne wersje, a któraś z nich nigdy nie trafi na rynek.

  1. ZTE ujawnia wyniki sprzedaży za 2015 rok

Za pośrednictwem informacji prasowej firma chwali się, że w 2015 roku sprzedała 56 milionów smartfonów, dzięki czemu wskoczyła do TOP 7 producentów. Jest to rekord tegoż producenta i wynik o 16 proc. lepszy od tego uzyskanego rok wcześniej.

  1. Za pierwsze doładowanie w Plusie 100 proc. więcej

Plus:

Użytkownicy usług „na kartę" i mix w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia za pierwsze doładowanie w kanale bankowo-internetowym. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Aby go otrzymać należy po raz pierwszy zasilić swoje konto kwotą w wysokości 5-99 zł za pośrednictwem kanału internetowego.

  1. Galaxy S5 z Androidem 6.0 Marshmallow

Tym razem chodzi o model SM-G900F, czyli wariant najpopularniejszy, który dostępny jest także w Polsce. Sam proces aktualizacyjny - jak donosi SamMobile - ruszył na razie wyłącznie na Sri Lance, ale skoro oprogramowanie jest gotowe, wkrótce powinno się pojawić także nad Wisłą.

  1. Play zapowiada podwyżkę cen iPhone'ów

Jeśli planujecie zakupić u fioletowego operatora iPhone'a 6, 6 Plus, 6s lub 6s Plus, lepiej zamówienie złożyć jeszcze dziś. Play zapowiada, że od jutra (20 kwietnia) ceny pójdą w górę. Szczegóły tutaj.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)