#wSkrócie: OnePlus X Champagne Edition oraz nowa gra twórcy Flappy Bird

#wSkrócie: OnePlus X Champagne Edition oraz nowa gra twórcy Flappy Bird

Zmodyfikowane zdjęcie: Man using smartphone
Zmodyfikowane zdjęcie: Man using smartphone
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
17.12.2015 18:23, aktualizacja: 17.12.2015 19:23

Zanosi się na to, że Galaxy S6 edge wkrótce będzie miał jeszcze jednego rywala. Co jeszcze w dzisiejszym #wSkrócie?

 1. Samsung i LG gardzą ekranami 4K? Choć Sony dołożyło wszelkich starań, by jako pierwsze na świecie zaprezentować smartfona z wyświetlaczem Ultra HD, najwięksi rywale firmy najwidoczniej nie mają zamiar brać udziału w wyścigu. Jak dowiedział się koreański serwis inews24, zarówno Samsung jak i LG nie szykują na przyszły rok żadnych smartfonów z ekranami 4K i pozostaną przy sprawdzonym 2K.
 1. OnePlus X Champagne Edition wkrótce w Europie. Dotychczas w naszej części świata szklany model dostępny był tylko w czarnej wersji kolorystycznej, zaś biały z szampańską ramką zarezerwowany był dla Chin. Już od 22 grudnia Champagne Edition będzie można zamawiać globalnie. Przypominam, że raz w tygodniu OnePlus X dostępny jest w otwartej sprzedaży, a tutaj znajdziecie naszą recenzję.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/6]
 1. Moto X (2014) już z Androidem 6.0 Marshmallow. Jak poinformował nas jeden z czytelników (dzięki Sławek!) jego pochodzący z polskiej dystrybucji smartfon został już zaktualizowany do pianki.
 1. Co się stanie, gdy otworzysz ponad 100 kart w Chromie na Androida? Taka tam ciekawostka :D
 1. LG szykuje kolejnego smartfona z wygiętym ekranem. Takie informacje podaje na Twitterze @evleaks. Co przy tym najciekawsze, twierdzi on, że wyświetlacz nadchodzącego urządzenia będzie nawinięty na górną krawędź obudowy.
 1. Swing Copters 2 już jest. Pamiętacie jeszcze słynną grę Flappy Bird? W mobilnych sklepach z aplikacjami wylądował właśnie kolejny tytuł, za stworzenie którego odpowiada ten sam człowiek - Dong Nguyen. Tę piekielnie trudną zręcznościówkę znajdziecie w sklepach Google Play oraz App Store.
Swing Copters 2
Swing Copters 2
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)