#wSkrócie: smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie na wideo oraz Lenovo Mirage Solo

#wSkrócie: smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie na wideo oraz Lenovo Mirage Solo

vivo stworzyło telefon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie
vivo stworzyło telefon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie
Miron Nurski
10.01.2018 18:57, aktualizacja: 10.01.2018 19:57

Pisaliśmy już o dacie premiery Galaxy S9 oraz nowych Moto Modsach Motoroli. Podzieliłem się ponadto z wami moim projektem wymarzonego telefonu. Oto, co jeszcze powinniście wiedzieć.

  1. LG G7 to jednak... LG G7?

Ostatnio pojawiły się plotki, jakoby LG prezentując nowego flagowca miało zmienić nomenklaturę; mówiło się m.in. o dwucyfrowym oznaczeniu (G70 lub G40). Tymczasem serwis Androidu.ro zauważył, że na stronie LG, a konkretnie witrynie poświęconej szybkiemu ładowaniu, pojawiła się wzmianka na temat "LG G7".

412175422143660588

Wspomniana witryna została już usunięta, ale możliwości są dwie: albo LG nie ma zamiaru zmieniać nazwy, ale wpis na stronie przygotował ktoś, kto nie jest zaznajomiony z planami firmy.

  1. Lenovo i Google prezentują autonomiczne gogle Daydream VR

Dotychczas gogle wirtualnej rzeczywistości Daydream wymagały do działania jednego z kompatybilnych urządzeń. Lenovo Mirage Solo to pierwsze urządzenie z tej serii, które jest całkowicie autonomiczne.

412175422143922732

Gogle mają wbudowany ekran Full HD, Snapdragona 835 oraz 4 GB pamięci RAM. Sprzedaż rusza w drugim kwartale. Oficjalna cena nie jest jeszcze znana.

  1. Koniec wsparcia Pokemon Go dla starszych iPhone'ów

Niantic zapowiada, że wkrótce popularna będzie w przypadku iPhone'ów wymagała do działania systemu iOS 11, co oznacza koniec wsparcia dla modeli 5 oraz 5c. Od 28 lutego wspierane będą tylko telefony od 5s w górę.

  1. Biały OnePlus 5T wyprzedany?

9 stycznia ruszyła sprzedaż OnePlusa 5T w wersji Sandstone White. Firma informuje, że wszystkie egzemplarze rozeszły się w mniej niż 2 godziny. Nie wiadomo jednak, ile ich było.

Co ciekawe, na stronie producenta przewidywany termin wysyłki to wciąż 1-3 dni.

  1. Pierwszy smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie na wideo

Podczas targów CES 2018 vivo oficjalnie zapowiedziało pierwszy telefon ze skanerem biometrycznym zatopionym w wyświetlaczu. Ekipa Android Authority miała okazję uwiecznić go na wideo.

The first under-glass fingerprint sensor is here!

  1. Opera VPN znika ze sklepu Google Play

Opera VPN zadebiutowała w połowie 2016 roku. Była to aplikacja, która dzięki wbudowanemu VPN-owi pozwalała zachować prywatność podczas przeglądania sieci czy testować bezpieczeństwo sieci Wi-Fi. Serwis Android Police zwraca uwagę na to, że apka po cichu została usunięta ze Sklepu Play.

412175422144774700

Warto odnotować, że przed kilkoma miesiącami uśmiercona została aplikacja Opera Max, ale wówczas zostało to oficjalnie ogłoszone. Tym razem Opera milczy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)