#wSkrócie: złoty iPhone X, Bixby 2.0 oraz czerwona Xperia XZ Premium w Polsce

#wSkrócie: złoty iPhone X, Bixby 2.0 oraz czerwona Xperia XZ Premium w Polsce

iPhone X w złotej obudowie
iPhone X w złotej obudowie
Źródło zdjęć: © legendhelsinki.com
Miron Nurski
19.10.2017 17:01, aktualizacja: 20.10.2017 12:44

Przecieki na temat HTC U11 Plus, premiera Nokii 7 oraz przygotowania do wprowadzenia Apple Pay w Polsce - o tym już pisaliśmy. A oto skrót informacji, o których jeszcze nie pisaliśmy.

  1. Visa Checkout już ze wsparciem dla Androida Pay

Visa Checkout to nowa platforma płatności internetowych, w której użytkownik zamiast danych karty płatniczej potrzebuje jedynie loginu i hasła. Visa informuje, że od teraz usługa jest kompatybilna z Androidem Pay.

  1. Legend wprowadza ekskluzywne wersje iPhone'a X

Gdyby kosztujący niemal 5000 zł iPhone X był dla was za mało ekskluzywny, fińska firma Legend przygotowała kilka eksluzywnych wariantów z obudowami ze złota, diamentów, masy perłowej, platyny itp. Ceny startują z poziomu 2950 euro (ok. 12 500 zł). Zainteresowanych odsyłam na tę stronę.

iPhone X w wersjach dla ludzi, dla których 5000 zł za telefon to za mało
iPhone X w wersjach dla ludzi, dla których 5000 zł za telefon to za mało© legendhelsinki.com

Złoty smartfon czy luksusowe wczasy? Bogacze będą mieli niezły dylemat.

  1. Nowy Lightroom CC również na smartfonach i tabletach

Adobe zaprezentowało nowego Lightrooma, którego największą zaletą ma być działanie w chmurze. Co najważniejsze, wszystkie postępy w obróbce synchronizowane będą nie tylko między komputerami, ale i smartfonami oraz tabletami.

Obraz
  1. Bixby 2.0 oficjalnie

Samsung zapowiedział nową wersję swojego wirtualnego asystenta, który niestety wciąż nie opanował nowego języka. Producent podkreśla, że nowy Bixby będzie przede wszystkim wszechobecny; stworzono go z myślą nie tylko o smartfonach, ale i telewizorach, lodówkach, głośnikach domowych i "wszystkich urządzeniach, które można sobie wyobrazić". Bixby 2.0 ma być też bardziej osobisty; poprawiono rozpoznawanie mowy naturalnej.

Nowa wersja będzie też otwarta na zewnętrznych programistów, którzy będą mogli zintegrować Bixby z własnymi aplikacjami i usługami. Zamknięte beta testy SDK już ruszyły.

  1. ARCore dla wszystkich topowych samsungów z tego roku

ARCore to nowa platforma rozszerzonej rzeczywistości Google'a, która w wersji poglądowej dostępna jest na modelach Pixel, Pixel XL oraz Galaxy S8 (tylko mniejszy model). Samsung rozwiał jednak wszystkie wynikające z tego obawy i zapewnił, że aplikacje ARCore kompatybilne będą także z Galaxy S8+ oraz Galaxy Note'em 8.

  1. Czerwona Xperia XZ Premium od Listopada w Polsce

Jeśli polujecie na Xperię XZ Premium, ale nie odpowiadają wam dostępne kolory, warto poczekać do listopada. Wtedy na polski rynek trafi wersja, którą producent nazywa "Rosso: Kultowa Czerwień".

Obraz

Nowy wariant dostępny będzie w sieci Play oraz na rynku otwartym.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)