Wycieka wygląd OnePlusa 9. Nadchodzi ważna zmiana

Wycieka wygląd OnePlusa 9. Nadchodzi ważna zmiana16.11.2020 11:56
OnePlus 9 może być podobny do OPPO Reno 4
OnePlus 9 może być podobny do OPPO Reno 4

OnePlus to kolejny producent, który zdaje się żegnać z zakrzywionymi ekranami.

OnePlus 8T zdążył się już zadomowić na rynku, więc pora na otwarcie sezonu na przecieki dotyczące OnePlusa 9. Zwłaszcza że nowa generacja flagowca ma zadebiutować w marcu, a więc nieco wcześniej niż dotychczas.

OnePlus 9: wygląd ujawniony przez wizualizację

Wizualizację smartfonu - bazującą ponoć na plikach graficznych pochodzących prosto z fabryki - przygotował serwis 91mobiles.

OnePlus 9: wizualizacja bazująca na przeciekach
Źródło zdjęć: © 91mobiles.com
OnePlus 9: wizualizacja bazująca na przeciekach

OnePlus ma mieć większy ekran (choć o niesprecyzowanej długości przekątnej) z otworem w rogu. Tylny panel ma się wpisać w aktualne trendy dzięki prostokątnej wysepce z trzema wyeksponowanymi obiektywami. Nasuwa to skojarzenia z takimi smartfonami jak Samsung Galaxy Note 20, OPPO Reno 4 czy LG Wing.

Wyświetlacz OnePlusa 9 ma być płaski

OnePlus 8 ma ekran z zakrzywionymi krawędziami. W modelu 8T jest płaski, co najwidoczniej nie jest jednorazową odskocznią. Brakiem zagięć cechować ma się bowiem także panel OnePlusa 9.

Czy to początek nowego trendu? Według ostatnich doniesień płaski ekran ma mieć także Galaxy S21, w przeciwieństwie do czterech wcześniejszych generacji.

Według nieoficjalnych przecieków, OnePlus 9 ujrzy światło dzienne w połowie marca. Jego specyfikacja ma obejmować 120-hercowy wyświetlacz, niezapowiedzianego jeszcze Snapdragona 875 oraz szybkie ładowanie 65 W.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)