Xiaomi Mi MIX 4: specyfikacja trafiła do sieci. Będzie Snapdragon 855+ i 12 GB RAM-u

Xiaomi Mi MIX 4: specyfikacja trafiła do sieci. Będzie Snapdragon 855+ i 12 GB RAM‑u

Do sieci trafiła specyfikacja Xiaomi Mi MIX 4
Do sieci trafiła specyfikacja Xiaomi Mi MIX 4
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek
23.08.2019 11:05, aktualizacja: 23.08.2019 19:50

Smartfon Xiaomi Mi MIX 4 ma się pojawić na rynku w najbliższym czasie. Do sieci trafiła tymczasem domniemana specyfikacja. Jeśli się potwierdzi, Mi MIX 4 będzie jednym z najciekawszych smartfonów na rynku.

Xiaomi chce ponownie pokazać smartfon, który będzie wyjątkowy. Pierwsza generacja Mi MIX w 2016 roku zaskoczyła wąskimi ramkami i nietypowym umiejscowieniem przedniej kamery poniżej wyświetlacza.

Kolejne wydania zaskakują już może nieco mniej, ale nadal są ciekawymi propozycjami. Ujawniona specyfikacja jest potwierdzeniem, że nie inaczej będzie w przypadku Xiaomi Mi MIX 4.

Ujawniona specyfikacja Mi MIX 4
Ujawniona specyfikacja Mi MIX 4© mydrivers.com

Wynika z niej, że smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 855+, 12 GB pamięci operacyjnej, akumulator o pojemności 4500 mAh, szybkie ładowanie z mocą 30 W oraz NFC. Przewidywana pamięć na dane to aż 1 TB. Wykorzystano przy tym technologię UFS 3.0.

Ponadto zwraca się uwagę, że smartfon ma zostać wyposażony w 4 obiektywy głównego modułu aparatu, wśród których znajdzie się mechanizm peryskopowego zoomu.

Wszystko wskazuje na to, że topowa wersja będzie oferowana w ceramicznej obudowie i zostanie wyposażona w łączność 5G.

Przytoczona specyfikacja to nieoficjalne informacje i możliwe, że ostatecznie w Xiaomi Mi MIX 4 znajdą się inne podzespoły. W praktyce jednak tego typu przecieki często się potwierdzają. Smartfon ma się pojawić na rynku w drugiej połowie bieżącego roku.

Wiadomo także, że Mi MIX 4 dostanie aparat 108 Mpix.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)