Xiaomi nie czeka na konkurencję. Bezramkowy Mi Note 2 jeszcze w tym miesiącu?

Xiaomi nie czeka na konkurencję. Bezramkowy Mi Note 2 jeszcze w tym miesiącu?

Sharp Aquos Crystal
Sharp Aquos Crystal
Miron Nurski
17.10.2016 14:59, aktualizacja: 17.10.2016 16:59

Plotki na temat iPhone'a 8 i Galaxy S8 wskazują na jedno - przyszły rok będzie należał do bezramkowych smartfonów. Xiaomi najwidoczniej nie zamierza jednak czekać tak długo.

Obudowa niewiele większa od ekranu

Serwis XiaomiToday znalazł na Weibo ("chiński Twitter") fotki przedstawiające ponoć nadchodzącego smartfona Xiaomi Mi Note 2. Wygląda to ciekawie.

Obraz

Jak widać, wyświetlacz otoczony jest ramką o minimalnej grubości.

Obraz

Podejrzewam, że ktoś nie bez powodu zrobił zdjęcia górnej części obudowy. Dół zapewne prezentuje się mniej atrakcyjnie; dość wspomnieć o tym, że już dwa lata temu Sharp wprowadził do swojej oferty model Aquos Crystal, który wygląda tak:

Sharp Aquos Crystal
Sharp Aquos Crystal

Swoją drogą Aquos Crystal do złudzenia przypomina urządzenie ze zdjęć, więc nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z fałszywką. Co prawda pasek stanu wskazuje na to, że na ekranie wyświetlany jest interfejs MIUI, ale akurat to sfałszować nietrudno.

Xiaomi Mi Note 2 w kilku wariantach?

W sieci nie brakuje również zdjęć, z których wynika, że nowemu smartfonowi Xiaomi pod względem wizualnym bliżej jest do Galaxy S7 edge.

Obraz

Albo więc część zdjęć faktycznie sfałszowano, albo - co równie prawdopodobne - smartfon pojawi się w różnych wersjach. Już w czerwcu mówiło się bowiem, że Mi Note 2 będzie dostępny w aż trzech wariantach.

Premiera już 25 października

To akurat jest informacja pewna, bo datę premiery Mi Note'a 2 potwierdziło samo Xiaomi.

Chciałoby się rzec - w końcu. Mi Note pierwszej generacji trafił na rynek w styczniu 2015, więc wkrótce będzie obchodził swoje drugie urodziny. Można mieć jednak nadzieję, że Xiaomi faktycznie wykorzystało ten czas na przygotowanie oryginalnie wyglądającego urządzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)