Xiaomi idzie jak burza. Redmi Note 9 zapowiedziany

Xiaomi idzie jak burza. Redmi Note 9 zapowiedziany

Xiaomi idzie jak burza. Redmi Note 9 zapowiedziany
Patryk Korzeniecki
02.03.2020 12:31, aktualizacja: 02.03.2020 13:31

Redmi Note 9 ma się pojawić w ofercie Xiaomi już niedługo. Nie będzie to jednak prawdopodobnie jedyny nowy model. Jeśli plotki się sprawdzą, to czekają nas przynajmniej 4 nowe smartfony.

Redmi Note 8 pojawił się zaledwie pół roku temu, a już wiemy, że Xiaomi pokaże niedługo model Redmi Note 9. Świadczy o tym oficjalna zapowiedź zamieszczona na stronie indyjskiego Amazonu.

Redmi Note 9 ma być fotograficznym średniakiem

Redmi Note 9 ma zadebiutować 12 marca. Zamieszczone grafiki sugerują, na co Xiaomi planuje położyć nacisk.

Redmi Note 9 ma oferować solidne możliwości fotograficzne. Świadczy nawet o tym zamieszczony hashtag - #ProCamerasMaxPerformance. W dziewiątkę wpisane są aparatu zgrupowane w kwadrat. Możemy się domyślać, że telefon dostanie poczwórny moduł fotograficzny, wizualnie nasuwający skojarzenia z iPhone'em 11 Pro.

Obraz
© amazon.in

Obstawiam, że główny aparat zaoferuje rozdzielczość 64 MP. Biorąc pod uwagę intensywny marketing promujący możliwości fotograficzne, producent może dać do Redmi Note 9 coś ekstra. Może producent zaimplementuje stabilizację? Trochę jednak w to powątpiewam, chociaż jakiś cień szansy jest. A jak Wy uważacie?

Obraz
© amazon.in

Redmi Note 9 ma być też bardzo wydajny. Smartfon najprawdopodobniej będzie także zaprojektowany pod kątem gier, chociaż to nie ta sama półka co nadchodzący Black Shark 3 Pro z mechanicznymi, wysuwanymi przełącznikami. Producent ma zadbać również o odpowiednio szybkie ładowanie.

Obraz
© Xiaomishka / Twitter

Według innych doniesień Redmi Note 9 nie jest jedynym modelem, który ma pojawić się w ofercie Xiaomi. Xiaomishka donosi, że w przygotowaniu są jeszcze inne smartfony:

  • Redmi K30 Pro Zoom Edition,
  • Redmi 10X 4G.

Redmi K30 Pro Zoom Edition będzie prawdopodobnie edycją K30 Pro z lepszymi możliwościami powiększania obrazu. Z kolei Redmi 10X 4G może być mniejszym telefonem, o czym świadczy brak przyrostka Note - taki duchowy następca modelu Xiaomi Redmi 4X.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)