Złoty numer i Motorola RAZR od Play na aukcji WOŚP

Play i aukcje WOŚP (fot.: blogplay.pl)
Play i aukcje WOŚP (fot.: blogplay.pl)
Kira Czarczyńska

26.12.2011 21:00, aktual.: 26.12.2011 22:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kampanię Play dotyczącą zaangażowania sieci w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zdążyli już chyba zobaczyć wszyscy. Zgodnie z tradycją na aukcje charytatywne przekazano też numery w sieci fioletowego operatora. Będzie też można kupić nową komórkę, z której dochód trafi na cele WOŚP.

Marcin Gruszka na blogu zasugerował, że tym razem numerek będzie także symboliczny:

Tradycja wymaga, abyśmy uczcili kolejny pozyskany milion klientów, zatem mocno lobbuję za numerem sześciomilionowym. Może 536 000 000, a może 790 000 006, a może 666 000 000 ;-)

Co prawda ten ostatni numer, jak słusznie zauważają w komentarzach czytelnicy blogu rzecznika Play, raczej się pojawić nie może - bo nie należy do puli fioletowego operatora. Najwyraźniej jednak można się spodziewać ładnego i łatwego numeru z sześcioma milionami. Zapewne więc chętnych do jego zakupu trochę będzie; to dobrze, bo oznacza to większą kasę na akcję Jurka Owsiaka.

Podjęta została już natomiast decyzja, że na aukcje WOŚP trafi także smartfon. Jaki? Wybór padł na Motorolę RAZR, którą testują teraz klienci Play. Telefony na aukcjach powinny uzyskać całkiem niezłe ceny, nie mające pewnie większego związku z rynkowymi. W końcu kupującym nie chodzi jedynie o nabycie nowego smartfona.

A jeśli jakimś sposobem kogoś ominęła kampania Play, to zapraszam do obejrzenia:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)