Zobacz kulisy powstawania polskiej gry Flashout 2

Zobacz kulisy powstawania polskiej gry Flashout 2
17.02.2014 20:19
Zobacz kulisy powstawania polskiej gry Flashout 2
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Katowickie studio Jujubee jest coraz bliższe wydania gry Flashout 2, drugiej odsłony futurystycznych wyścigów, które zostały bardzo ciepło przyjęte na platformach Android i iOS. Z okazji zbliżającej się premiery twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat nadchodzącej produkcji.

O Flashout 2 już na łamach Komórkomanii wspominałem. Dzisiaj jest kolejna okazja, aby przybliżyć Wam tę rodzimą produkcję. Twórcy gry opublikowali filmik making of, w którym powiedzieli kilka słów o nadchodzących nowościach i pokazali fragmenty rozgrywki z finalnej wersji gry.

Zgodnie z obietnicą poniższy materiał przedstawia niemal ostateczną wersję gry, która już wkrótce trafi na rynek. Film zdradza także, że tytuł zagości również na urządzeniach z systemem Windows Phone, co z pewnością ucieszy użytkowników tej platformy, tym bardziej że deweloperzy nieczęsto ich rozpieszczają.

FLASHOUT 2 - MAKING OF VIDEO - Futuristic anti-gravity racing game by Jujubee!

Jujubee celuje w światowy rynek, dlatego filmik jest w wersji angielskiej, ale dostępne są także polskie napisy. Poprosiliśmy twórców gry o komentarz specjalnie dla naszych czytelników.

Bardzo duże nadzieje pokładaliśmy w pierwszej odsłonie FLASHOUTA i ku naszej satysfakcji gra odniosła oczekiwany przez nas sukces. Bardzo szybko zdobyła także grono oddanych fanów, którzy dzielili się z nami wieloma uwagami i sugestiami, umożliwiającymi nam zrobienie jeszcze bardziej udanej kontynuacji. W konsekwencji FLASHOUT 2 jest nie tylko znacznie lepszy pod względem technicznym, ale też powinien usatysfakcjonować tych, którzy oczekiwali innych zmian. Tak naprawdę druga odsłona jest nie tylko większym i bardziej rozbudowanym tytułem, ale przede wszystkim jest to gra, w której nie musieliśmy iść na tyle kompromisów co w przypadku jedynki. W konsekwencji oferujemy graczom tytuł mobilny jakościowo nie odbiegający od tego, czym charakteryzują się produkcje znane z konsol przenośnych – powiedział Michał Stępień, prezes zarządu Jujubee S.A.

Oczywiście trzymamy kciuki za sukces polskiej produkcji na rynku gier mobilnych. Wiem, że twórcy Flashouta 2 są zainteresowani opiniami czytelników Komórkomanii na temat opublikowanego filmiku. Komentarze pod wpisem są więc do Waszej dyspozycji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)