Apple Smart Battery Case: paskudne etui z baterią dla iPhone'a 11

Apple Smart Battery Case: paskudne etui z baterią dla iPhone'a 11
Patryk Korzeniecki

21.11.2019 10:55, aktual.: 21.11.2019 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple stworzył nowy model etui z akumulatorem dla iPhone'ów serii 11. Niestety, podobnie jak przy poprzednich generacjach, producent nie zaszalał z wyglądem

Pierwszy model Smart Battery Case był dostępny dla iPhone'a 6s, a później dla iPhone'a 7. W zeszłym roku Apple wydało wersję drugą dla iPhone'a XS.

Apple właśnie wypuścił trzecią generację dla swoich najnowszych telefonów. Akcesorium przeznaczone jest w kolorach czarnym, białym i w barwie "różowego piasku" na następujące modele: iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Smart Battery Case: jak działa?

Smart Battery Case to etui na telefon ze zintegrowanym akumulatorem, który doładowuje baterię iPhone'a. Kiedy poziom naładowania spadnie do zera, telefon korzysta dalej ze swojego zapasu.

Producent zapewnia, że nowe akcesorium daje użytkownikowi dodatkowe 50 proc. energii, co znacznie wydłuża i tak już dobre osiągi telefonów z jabłkiem. Apple zadbał o to, żeby użytkownik mógł sprawdzić poziom naładowania Smart Battery Case'a - pojawia się on przy widżecie baterii w iOS.

Smart Battery Case ułatwi też fotografowanie

Smart Battery Case
Smart Battery Case© materiały prasowe

Smart Battery Case wnosi sporą zmianę, która z pewnością ucieszy miłośników mobilnej fotografii. Apple wbudował w nie dodatkowy przycisk migawki na prawym boku etui.

Naciśnięcie go uruchamia aplikację aparatu, nawet jeśli telefon jest zablokowany. Pojedyncze kliknięcie robi zdjęcie, a dłuższe przytrzymanie nagrywa materiał QuickTake.

Nowe akcesorium naładujesz bezprzewodowo

Tak jak zeszłoroczne obudowy, Smart Battery Case obsługuje standard bezprzewodowego ładowania Qi, dzięki czemu możemy uzupełnić poziom baterii bezprzewodowo.

Smart Battery Case: drogi, a brzydki jak noc listopadowa

Cena Smart Battery Case jest niezależna od modelu telefonu i wynosi... 619 złotych. I tutaj należą się baty dla korporacji.

Smart Battery Case
Smart Battery Case© materiały prasowe

Okej, rozumiem, Apple to Apple, z definicji jest drogie i może sobie pozwolić na takie ceny. Jednak mimo wszystko uważam, że jeśli już każe płacić miliony monet za kawałek "elastomeru" z akumulatorkiem, to niech chociaż on wygląda. Owszem, jest poprawa względem pierwszego modelu, jednak firmę z takim zapleczem specjalistów z pewnością stać na więcej.

Liczę na to, że Apple bardziej wysili się przy projektowaniu 4. generacji Smart Battery Case'a. Inaczej znowu będę musiał ponarzekać...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)