Co sądzisz o bezprzewodowym ładowaniu? [Ankieta]

Co sądzisz o bezprzewodowym ładowaniu? [Ankieta]

ładowarka bezprzewodowa
ładowarka bezprzewodowa
Źródło zdjęć: © shutterstock.com
Konrad Błaszak
19.01.2016 10:49, aktualizacja: 19.01.2016 11:49

Ładowanie bezprzewodowe ciągle się rozwija i coraz więcej urządzeń może z niego korzystać, ale nadal standardem są tradycyjne ładowarki z kablem. Które z rozwiązań jest lepsze?

Kilka dni temu napisałem o mojej wizji świata bez kabli. Nie chcę się powtarzać, więc powiem tylko, że nie raz doprowadziły mnie one do szewskiej pasji, ponieważ przez ich awaryjność nie mogłem w pełni cieszyć się swoimi elektronicznymi gadżetami.

Po drugiej strony barykady jest Miron, według którego w świecie bezprzewodowego ładowania marzylibyśmy o kablach. Według niego jest to rozwiązanie bardziej mobilne, bo dzięki przewodom ze zmartfonów można korzystać podczas ładowania. Dla niego technologia ta jest po prostu świetnym uzupełnieniem standardowych ładowarek. Zwłaszcza, że w zeszłym roku byliśmy świadkami kilku ważnych dla rozwoju bezprzewodowego ładowania momentów, jak chociażby wprowadzenie mebli z ładowarkami indukcyjnymi w IKEI.

W drugim tekście temat ten wzbudził Wasze ogromne zainteresowanie i w komentarzach wywiązała się żywa dyskusja, więc postawiłem zapytać Was, co sądzicie o bezprzewodowym ładowaniu. Oczywiście dajcie też znać, czy korzystacie z takich ładowarek.

[polldaddy]9278057[/polldaddy]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)