Deezer chce być jak Tidal. Właśnie trzymał tryb HiFi

Deezer chce być jak Tidal. Właśnie trzymał tryb HiFi

Deezer chce być jak Tidal. Właśnie trzymał tryb HiFi
Patryk Korzeniecki
19.11.2019 13:46, aktualizacja: 19.11.2019 14:46

Tidal ma jedną znaczącą przewagę nad popularnym Spotify, a mianowicie oferuje muzykę w wysokiej jakości. Na tym polu będzie musiał teraz rywalizować z Deezerem.

Obok najpopularniejszych Spotify, Apple Music i Tidal istnieją też inne, mniej znane serwisy mogące zainteresować potencjalnego słuchacza.

Tidal przez długi czas wyróżniał się spośród nich, oferując pakiet HiFi oraz możliwość odsłuchu niektórych utworów w jakości MQA (Master Quality Authenticated). Do grona audiofilskich serwisów dołączył z czasem Amazon Music. Deezer nie chce być gorszy i umożliwił odsłuch w jakości FLAC.

Deezer zwiększa jakość muzyki

Aktualizacja dotyczy zarówno aplikacji na iOS i Androida, jak i odtwarzania ze strony internetowej. Zaznaczę, że aby usłyszeć różnicę, rekomendowane są wysokiej jakości słuchawki i odtwarzacz lub telefon nastawiony na jakość odtwarzanej muzyki.

412209335759143468

Deezer oferuje ponad 52 miliony utworów dostępnym w formacie FLAC, bez reklam ani żadnych ograniczeń dotyczących pobierania muzyki dla późniejszego odsłuchu bez dostępu do sieci.

Deezer HiFi: jak wyglądają ceny?

Deezer w wersji bezstratnej kosztuje w Polsce 39,99 zł. Niezdecydowany użytkownik może go wypróbować w darmowym 90-dniowym okresie próbnym.

Tidal HiFi jest oferowany za te same pieniądze - możliwe więc, że zadziała prawo konkurencji i doczekamy się walki cenowej o klienta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)