Dobra promocja na Xiaomi. Potrwa tylko jeden dzień

Dobra promocja na Xiaomi. Potrwa tylko jeden dzień

Xiaomi 12 Lite
Xiaomi 12 Lite
Źródło zdjęć: © mi.com
30.10.2022 06:41

Sieć Orange przygotowała specjalną promocję na jeden ze smartfonów Xiaomi. Aby z niej skorzystać, trzeba się jednak pospieszyć. Potrwa tylko jeden dzień.

Ceny elektroniki w ostatnim czasie nas nie rozpieszczają. Smartfony są coraz droższe. Jedni producenci, jak na przykład Apple, podnosi ich nominalne ceny, podczas gdy inni starają się stosować różne sztuczki, by minimalizować koszty swoich urządzeń. Ze względu na wysokie ceny, często szukamy promocji.

Jedną z nich przygotowała sieć Orange. Najnowsza niedzielna okazja u "pomarańczowych" dotyczy smartfonu Xiaomi 12 Lite 5G. Do końca niedzieli 30 października 2022 r. obowiązuje nowa, niższa cena na chiński smartfon. Klienci, którzy skorzystają z promocji, zaoszczędzą 200 zł.

Xiaomi 12 Lite 5G 8/128 GB został przeceniony w Orange ze standardowej ceny 2299 zł na 2099 zł. Za zakup można zapłacić jednorazowo, wpłacając od razu całą kwotę, lub rozbić płatność na raty. Wówczas konieczne będzie zapłacenie 20 rat po 104,95 zł każda.

Nie jest to pewnie najbardziej atrakcyjna okazja, ale kilkuprocentowy rabat zawsze jest lepszy niż brak jakiegokolwiek upustu. Jednocześnie warto przypomnieć, że nie jest to jedyna promocja na smartfony Xiaomi z "12" w nazwie.

Obecnie trwa interesująca akcja Xiaomi, dzięki której za zakup urządzenia u wybranych Partnerów Xiaomi można zyskać od 300 do 500 zł. Więcej na temat tej akcji przeczytasz w tekście na Komórkomanii.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)