Galaxy A5 (2018) na zdjęciach. Jeśli faktycznie tak wygląda, będzie hit

Galaxy A5 (2018) na zdjęciach. Jeśli faktycznie tak wygląda, będzie hit
11.10.2017 11:31
Przerobione zdjęcie Galaxy S8
Przerobione zdjęcie Galaxy S8

W sieci wylądowały grafiki, które mają zdradzać wygląd Galaxy A5 (2018). Jeśli nie zostały sfałszowane, jest dobrze.

Wspomniane zdjęcia przedstawiają nie tyle smartfona samego w sobie, co pokrowce. Zawierają jednak dopasowaną wizualizację, która ma odzwierciedlać wygląd samego Galaxy A5 (2018).

Galaxy A5 (2018)?
Źródło zdjęć: © Ice Universe / weibo.com
Galaxy A5 (2018)?

Za wyciekiem stoi "leaker" ukrywający się pod pseudonimem Ice Universe. Nie jest to najbardziej wiarygodne źródło na świecie, bo zdaje się publikować wszystko, co wpadnie mu w ręce; niektóre jego przecieki się potwierdzają, inne są kompletnie nietrafione. Ten wyciek jest o tyle wiarygodny, że ostatnimi czasy faktycznie producenci akcesoriów często ujawniają wygląd niezaprezentowanych jeszcze telefonów.

Niemal pewne jest zresztą, że Galaxy A5 (2018) odziedziczy wygląd po Galaxy S8

Galaxy A to seria, która ślizga się na popularności "esek". W obu seriach Samsung stosował dotychczas podobne wzornictwo i funkcje, dzięki czemu modele Galaxy S były lokomotywami marketingowymi ciągnącymi popularną serię ze średniej półki. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Galaxy A5 (2018)?
Źródło zdjęć: © Ice Universe / weibo.com
Galaxy A5 (2018)?

Jeśli Samsung faktycznie zapakuje ekran nowej A-piątki w wąskie ramki, nie powinien mieć wielkich problemów z uczynieniem z niej hitu sprzedaży. Billboardy promujące ekran Inifinity od kilku miesięcy widać na każdym kroku i jest to coś, co naprawdę się ludziom podoba. To samo w niższej cenie i sukces murowany.

Jednocześnie grafiki zdają się potwierdzać moje wcześniejsze przewidywania, że raczej nie mamy co liczyć na zakrzywione boki ekranu. Taki zabieg znacznie komplikuje proces produkcyjny, więc zagięcia pewnie jeszcze długo będą zarezerwowane dla flagowców.

Galaxy A5 (2018) z podwójnym aparatem? Raczej nie

Po cichu liczyłem na to, że nowy A5 odziedziczy po Galaxy J7+ podwójny aparat z funkcją rozmywania tła. We wspomnianym pokrowcu faktycznie widać dość duże wycięcie na plecach, ale raczej nie znajdą się tam dwa obiektywy.

Prawdopodobnie pod aparatem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Dokładnie jak na bazującej na wcześniejszych plotkach fanowskiej wizualizacji, którą przygotował Samsungmobile.News‏.

Galaxy A5 (2018) - wizualizacja
Źródło zdjęć: © twitter.com/Samsung_News_
Galaxy A5 (2018) - wizualizacja

Tak czy inaczej, na ewentualne potwierdzenie przecieków trochę jeszcze poczekamy. Samsung wypuszcza kolejne generacje Galaxy A w nieregularnych odstępach, więc ciężko przewidzieć datę premiery, ale powinna mieć miejsce pod koniec tego lub na początku przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)