Google Pixel i Pixel XL na pierwszych wideoprezentacjach

Google Pixel i Pixel XL na pierwszych wideoprezentacjach

Google Pixel i Pixel XL na pierwszych wideoprezentacjach
Łukasz Skałba
05.10.2016 12:07, aktualizacja: 05.10.2016 14:17

Oto kilka najciekawszych wideoprezentacji smartfonów Pixel i Pixel XL.

Marques Brownlee

Marques Brownlee chwali wzornictwo tylnej obudowy. Krytykuje on jednak urządzenie za przeciętną ergonomię spowodowaną słabym zagospodarowaniem przedniego panelu. Sugeruje on na przykład, że czytnik linii papilarnych mógł znaleźć się pod wyświetlaczem.

YouTuber zauważa również, że aparat dzięki optymalizacji nowego Androida 7.1, jest błyskawiczny i że przy robieniu zdjęć nie odnotował żadnych opóźnień migawki. Jego uwagę przykuły także smaczki software'owe. W materiale opowiada on o ciekawych animowanych tapetach oraz o animacji wirtualnego przycisku home.

Google Pixel Impressions!

CNET

Redaktorka CNET pokazuje aplikację aparatu oraz prezentuję obsługę głosową Asystenta Google.

Hands-on with Google's Pixel and Pixel XL phones

Android Police

Redaktor Android Police prezentuje smartfona Google'a w kolorze "Naprawdę niebieskim". Na materiale możecie dokładniej przyjrzeć się nowemu systemowi oraz dowiedzieć się, jak szybko i płynnie działa on w praktyce. Prezenter zwraca uwagę na bardzo małą latencję ekranu dotykowego oraz demonstruje obsługę smartfona gestami.

Najbardziej zaskakująca jest obserwacja dotycząca grubości obudowy. Jej dół jest cieńszy od góry (kolejno 7,31 i 8,58 mm). Dzięki temu obiektyw nie wystaje. Można i tak...

Google Pixel phone hands-on

Android Authority

Redaktor Android Authurity zachwala Asystenta Google. Podobno wykrywa głos perfekcyjnie, nawet w głośnym otoczeniu.

Google Pixel and Pixel XL Hands On

Unbox Therapy

Twórca kanału Unbox Therapy tłumaczy, że obudowa wykonana z różnych materiałów przełoży się na lepsze działanie modułów łączności, a w rezultacie na lepszy zasięg. Uwagę vlogera przykuła również szybkość aparatu, a w szczególności zdjęć seryjnych oraz przycisk wybudzania o wyraźnej fakturze.

Na poniższym wideoprzeglądzie zobaczymy również gogle Daydream, które według autora są bardzo lekkie i wygodne.

Google Pixel First Look Live

Podsumowanie

Na większości materiałów, prezenterzy zachwalają design urządzenia oraz szybkość i płynność jego działania. Wszyscy zwracają również uwagę na fakt, że DxOMark określił Pixele najlepszymi smartfonami fotograficznymi świata. Podkreślają to bez głębszego namysłu praktycznie wszyscy.

Powtarzającymi się motywami są również słabe zagospodarowanie przedniego panelu oraz fajne smaczki w oprogramowaniu. Więcej dowiemy się z pełnych recenzji telefonu od Google.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)