Infinity Blade III już za tydzień. Czy ostatnia część serii wyciśnie wszystko z nowego iPhone’a 5s?

Infinity Blade III już za tydzień. Czy ostatnia część serii wyciśnie wszystko z nowego iPhone’a 5s?
Zbyszek Kowal

12.09.2013 06:00, aktual.: 12.09.2013 08:00

Pierwsza część Infinity Blade pojawiła się na rynku blisko trzy lata temu. To kawał czasu w branży mobilnej - smartfony i aplikacje są dziś inne. Część trzecia trafi do sprzedaży wraz z nowym iPhone'em 5s. Czy czeka nas więc graficzna rewolucja?

Pierwsza część Infinity Blade pojawiła się na rynku blisko trzy lata temu. To kawał czasu w branży mobilnej - smartfony i aplikacje są dziś inne. Część trzecia trafi do sprzedaży wraz z nowym iPhone'em 5s. Czy czeka nas więc graficzna rewolucja?

Pamiętam, że Infinity Blade przez wiele tygodni wyznaczał poziom graficzny dla aplikacji w App Store. Druga część nie była już tak dużym zaskoczeniem. Wydaje się, że graficznych fajerwerków nie zobaczymy również w ostatniej odsłonie trylogii. Modyfikacje przyszykowano natomiast w samej rozgrywce.

Obraz

Poniżej wypunktowałem najważniejsze zmiany względem poprzednich części. Jak widać, twórcy chwalą się wszystkim, tylko nie ulepszonym silnikiem graficznym.

  • Historię do Infinity Blade III napisał znany pisarz Brandon Sanderson (Nagroda Campbella, David Gemmell Legend Award for Best Fantasy Novel), którego możecie kojarzyć z cyklem „Z mgły zrodzony”.
  • Pojawią się dwie grywalne postacie: Siris oraz Isa, każda z nich z trzema stylami walki oraz niepowtarzalnymi ciosami i bronią.
  • Podczas gry będzie można odblokować aż 135 sztuk różnego rodzaju oręża!
  • Świat będzie się składał z aż 8 krain. Każda z nich będzie tak samo duża jak mapa całego świata Infinity Blade 2. Szykuje się zatem spora i długa kampania dla pojedynczego gracza.
  • Podczas wędrówki będzie można wybrać maksymalnie czterech towarzyszy: kupca, kowala, alchemika i złotą rączkę.
  • Podczas walki będzie można wykorzystywać elementy otoczenia do zadawania obrażeń przeciwnikowi. Sama rozgrywka ma być z kolei bardziej dynamiczna, a komputerowe AI ma się przystosowywać do stylu walki gracza.
  • Szykuje się spory tryb multiplayer. Gracze będą mogli łączyć się w grupy, aby zgładzić wybranych bossów. Będą także próby czasowe, w których w wyznaczonym czasie będzie trzeba zabić jak najwięcej przeciwników. Całość uzupełnią turnieje PvP.

I jak się Wam podoba taka lista zmian? Przyznam szczerze, że te zapowiedzi w połączeniu z poniższym trailerem są bardzo obiecujące. Rewolucji z pewnością nie będzie, ale wydaje się, że Infinity Blade III zagwarantuje rozrywkę na długi czas. Na produkt, który wyciśnie wszystkie soki z nowego iPhone’a 5s, będziemy musieli jednak trochę poczekać.

Infinity Blade III Reborn Trailer

[solr id="komorkomania-pl-188471" _url="http://komorkomania.pl/3015,app-store-inspekcja-premierowy-infected-wars-wielki-hit-z-commodore-64-oraz-mnostwo-darmowych-gier" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4416[/block]

Światowa premiera została wyznaczona na 18 września. Tradycyjnie tylko dla urządzeń marki Apple. Do gry wymagany będzie iPhone lub iPad pracujący pod kontrolą iOS7. Epic Games każe sobie za nowy produkt słono płacić: niecałe 7 dolarów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)