iPhone 12 Pro bez wcięcia? Tak sugeruje kod iOS 14

iPhone 12 Pro bez wcięcia? Tak sugeruje kod iOS 14

Tak mógłby wyglądać iPhone bez wcięcia
Tak mógłby wyglądać iPhone bez wcięcia
Patryk Korzeniecki
26.03.2020 17:36, aktualizacja: 28.03.2020 19:03

Jeśli plotki się sprawdzą, to iPhone'y może czekać ogromna zmiana.

iOS 14 to nadchodzący system Apple, który skrywa w sobie wiele tajemnic. Niektóre z nich wydostały się na światło dzienne, odkrywając prawdopodobne plany firmy dotyczące rozwoju systemu i ekosystemu.

Serwis SvetApple dotarł do jeszcze ciekawszych informacji dotyczących najlepiej wyposażonego wariantu iPhone'a 12.

iPhone 12 Pro może być bardziej nowoczesny

Redaktorzy SvetApple dotarli do wycieku kodu iOS 14 ze źródła będącego blisko firmy Apple. Pojawiły się w nim możliwe wizualizacje jednego z nadchodzących iPhone'ów.

412214695140131372
© svetapple.sk

iPhone 12 Pro może w końcu pozbyć się wcięcia. Z materiałów wynika, że wszystkie czujniki i inne podzespoły wymagane do działania Face ID miałyby zostać umieszczone w ramce.

Jest ona pozornie pogrubiona ze względu na to, że nie widać zachodzącej na wyświetlacz obudowy. Mimo wszystko na tle wielu dzisiejszych urządzeń projekt wygląda nieco przestarzale - przynajmniej moim zdaniem.

iPhone 12 ma zadebiutować jesienią tego roku. Wszystko jednak może się zmienić, jeśli epidemia koronawirusa dalej będzie trwała.

Miejcie na uwadze, że ostatnie plotki nie muszą się potwierdzić. Istnieją wątpliwości, że w najbliższej generacji Apple odejdzie od wcięcia. Sam jestem dosyć sceptyczny, jednak ciekaw jestem Waszej opinii.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)