Jak wszyscy, to wszyscy. OnePlus 7 może zadebiutować w trzech wersjach

Jak wszyscy, to wszyscy. OnePlus 7 może zadebiutować w trzech wersjach

OnePlus 7 - wizualizacja na podstawie przecieków
OnePlus 7 - wizualizacja na podstawie przecieków
Źródło zdjęć: © twitter.com/OnLeaks / pricebaba.com
Miron Nurski
11.04.2019 15:08, aktualizacja: 11.04.2019 17:08

Wypuszczanie jednocześnie kilku wariantów tego samego flagowca to trend, któremu OnePlus dotychczas się opierał. Wkrótce może się to jednak zmienić.

W ostatnim czasie po sieci krążą przecieki na temat modelu ukrywającego się pod nazwą OnePlus 7 Pro. Ciężko było zweryfikować ich wiarygodność, ale wygląda na to, że coś może być na rzeczy.

OnePlus 7 w trzech wariantach?

"Leaker" Ishan Agarwal dotarł do informacji, według których OnePlus trzy modele o różnych oznaczeniach kodowych. Wynika z nich, że tegoroczne portfolio firmy może wyglądać tak:

  • OnePlus 7 (GM1901,03,05);
  • OnePlus 7 Pro (GM1911,13,15,17);
  • OnePlus 7 Pro 5G (GM1920).

Agarwal zaznacza, że może być mowa jedynie o wersjach rozwojowych, z których nie wszystkie trafią do sprzedaży. Jest jednak wielce prawdopodobne, że w tym roku oneplusów naprawdę będzie więcej.

OnePlus już na początku roku zapowiadał, że wkrótce wprowadzi na rynek smartfon z modemem 5G. Sieć nowej generacji dopiero raczkuje, więc pewnie jest, że taki smartfon dostępny będzie jedynie w limitowanej liczbie egzemplarzy na garstce rynków. Budowa telefonu od zera z myślą 5G byłaby na razie nieopłacalna, więc można bezpiecznie założyć, że będzie to jedynie zmodyfikowana wersja innego telefonu. Najpewniej właśnie OnePlusa 7. Podobnie Samsung postąpił w przypadku Galaxy S10 5G.

Poza tym, jak wspomniałem wcześniej, po sieci krążą już przecieki na temat wariantu Pro.

OnePlus 7 Pro może być sporo droższy od poprzedników

Mimo że smartfony OnePlusa drożeją z roku na rok, dotychczas na tle konkurencji i tak były na tyle solidnie wyposażone i przystępne cenowo, że rozbijanie oferty na kilka modeli nie było konieczne. Jeśli jednak firma chce przygotować kilka wersji, być może model Pro będzie na tyle drogi, że konieczne było dołączenie do oferty uboższego wariantu.

Tak ma wyglądać OnePlus 7
Tak ma wyglądać OnePlus 7© twitter.com/OnLeaks / pricebaba.com

Z dotychczasowych przecieków wynika, że OnePlus 7 będzie miał 6,5-calowy ekran bez wcięcia, wysuwany aparat przedni i potrójny aparat główny. W kontekście modelu Pro mówi się na razie o większym, 6,7-calowym wyświetlaczu z zakrzywionymi bokami. Różnic może być jednak oczywiście więcej.

Premiera OnePlusa 7 powinna się odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)