Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch

Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch
13.09.2015 13:52
Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch

Dawno Apple nie zawiódł tak bardzo fanów Androida.

Do niedawna premiery nowych iPhone'ów przebiegały według ściśle określonego schematu; miłośnicy Apple'a ustawiali się w kolejkach, w hejterzy wyśmiewali ich cytując wypowiedzi Steve'a Jobsa. W tym roku firma Tima Cooka - ku zdziwieniu wszystkich - zburzyła panującą harmonię. Głos w tej sprawie zabrał już Związek Androidowców Polskich.

Katarzyna Zielona-Robocińska:

Gdy na rynek trafił iPhone 5, wygrzebaliśmy jakąś archiwalną wypowiedź Steve'a Jobsa o tym, że nikt nie potrzebuje telefonów z ekranami o przekątnych dłuższych niż 3,5 cala. Po premierze iPhone'a 6 i 6 Plus zadanie było jeszcze łatwiejsze, ale teraz mamy związane ręce. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie technologii 3D Touch, a Steve Jobs nigdy niczego takiego nie krytykował. Nie wierzymy, że Apple mógł w taki sposób potraktować swoich najwierniejszych hejterów.

Na tym problemy zwolenników platformy Google'a się niestety nie kończą. Obudowy nowych iPhone'ów wykonano z wytrzymalszego stopu aluminium 7000 i - choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone - najpewniej mają 2 GB RAM-u. Słowem - koniec z naśmiewania się z wyginających się iPhone'ów i przeładowujących się kart w przeglądarce.

W ramach protestu fani Androida wyszli na ulicę i pytają "jak hejtować?". Związek Androidowych Polskich ma dla nich tymczasowe rozwiązanie.

Katarzyna Zielona-Robocińska:

Nieustannie przeczesujemy nasze archiwum nie tracąc nadziei, że Steve Jobs kiedykolwiek powiedział coś złego chociaż o różowych obudowach. Do tego czasu radzimy każdą dyskusję o iPhonie 6s przekierować na temat iPada Pro. Dysponujemy całym zestawem cytatów, memów, filmów i nagrań w formacie MP3, na których Jobs mówi, że "nikt nie chce rysika" i "jeśli widzisz rysik, spieprzyli to". Żadnego fana Androida nie pozostawimy zatem w potrzebie.

412151041527251878
Źródło zdjęć: © Macworld 2007

Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, lecz zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)