Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch

Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch

Krzywe zwierciadło: Fani Androida rozczarowani iPhone'em 6s. Powód? Steve Jobs nigdy nie krytykował technologii 3D Touch
Miron Nurski
13.09.2015 13:52, aktualizacja: 13.09.2015 15:55

Dawno Apple nie zawiódł tak bardzo fanów Androida.

Do niedawna premiery nowych iPhone'ów przebiegały według ściśle określonego schematu; miłośnicy Apple'a ustawiali się w kolejkach, w hejterzy wyśmiewali ich cytując wypowiedzi Steve'a Jobsa. W tym roku firma Tima Cooka - ku zdziwieniu wszystkich - zburzyła panującą harmonię. Głos w tej sprawie zabrał już Związek Androidowców Polskich.

Katarzyna Zielona-Robocińska:

Gdy na rynek trafił iPhone 5, wygrzebaliśmy jakąś archiwalną wypowiedź Steve'a Jobsa o tym, że nikt nie potrzebuje telefonów z ekranami o przekątnych dłuższych niż 3,5 cala. Po premierze iPhone'a 6 i 6 Plus zadanie było jeszcze łatwiejsze, ale teraz mamy związane ręce. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie technologii 3D Touch, a Steve Jobs nigdy niczego takiego nie krytykował. Nie wierzymy, że Apple mógł w taki sposób potraktować swoich najwierniejszych hejterów.

Na tym problemy zwolenników platformy Google'a się niestety nie kończą. Obudowy nowych iPhone'ów wykonano z wytrzymalszego stopu aluminium 7000 i - choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone - najpewniej mają 2 GB RAM-u. Słowem - koniec z naśmiewania się z wyginających się iPhone'ów i przeładowujących się kart w przeglądarce.

W ramach protestu fani Androida wyszli na ulicę i pytają "jak hejtować?". Związek Androidowych Polskich ma dla nich tymczasowe rozwiązanie.

Katarzyna Zielona-Robocińska:

Nieustannie przeczesujemy nasze archiwum nie tracąc nadziei, że Steve Jobs kiedykolwiek powiedział coś złego chociaż o różowych obudowach. Do tego czasu radzimy każdą dyskusję o iPhonie 6s przekierować na temat iPada Pro. Dysponujemy całym zestawem cytatów, memów, filmów i nagrań w formacie MP3, na których Jobs mówi, że "nikt nie chce rysika" i "jeśli widzisz rysik, spieprzyli to". Żadnego fana Androida nie pozostawimy zatem w potrzebie.

Obraz
© Macworld 2007

Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, lecz zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)