Zaraz, czyli jednak będzie Moto X (2016)? (Aktualizacja: albo i nie)

Zaraz, czyli jednak będzie Moto X (2016)? (Aktualizacja: albo i nie)

Moto X Play
Moto X Play
Miron Nurski
12.08.2016 12:49, aktualizacja: 12.08.2016 15:39

Ależ Lenovo narobiło zamieszania w rodzinie Moto.

Po kolei. W czerwcu miała miejsce oficjalna prezentacja smartfonów Moto Z i Moto Z Force. Są to urządzenia z najwyższej półki, więc mogło się wydawać, że seria Moto Z całkowicie zastępuje serię Moto X, prawda? Niekoniecznie.

Kilka tygodni temu David Ruddock z serwisu Android Police poprosił przedstawicieli firmy o stanowisko dotyczące przyszłości linii Moto X. Oto wypowiedź, którą otrzymał:

Wypowiedź, choć rozległa, może zostać odebrana dwojako. Ja z tego PR-owego bełkotu zrozumiałem mniej więcej "tak, mamy nowe fajne telefony, ale Moto X to zupełnie inna rodzina, więc kupujcie śmiało, póki nie znikną ze sklepów". Nie pojawiło się żadne zapewnienie, że pojawią się nowe smartfony z tej serii.

Tymczasem jak zauważył serwis Playfuldroid, jeden z chińskich regulatorów rynku przyznał certyfikat CCC urządzeniu o nazwie kodowej Motorola XT1662. Telefon został już przetestowany w benchmarku GFXBench, co ujawniło, że ma on:

Jako że rodziny Moto E i Moto G zdają się być kompletne, a do Moto Z - według przecieków - dołączyć ma tylko Moto Z Play o innej specyfikacji, spekuluje się, że Motorola XT1662 to Moto X (2016).

Aktualizacja

Jak sugeruje hellomotoHK, 4,6-calowy smartfon to nie Moto X, lecz... Moto M. Jak tak dalej pójdzie, to producentowi wkrótce skończy się alfabet.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)