Nowy starter dla Ukraińców. Nielimitowane rozmowy i 30 GB internetu

Nowy starter dla Ukraińców. Nielimitowane rozmowy i 30 GB internetu

T-Mobile ma nowy starter dla Ukraińców.
T-Mobile ma nowy starter dla Ukraińców.
Źródło zdjęć: © Unsplash | Mika Baumeister
09.08.2022 15:06

T-Mobile przygotował ciekawą ofertę dla Ukraińców przebywających obecnie w Polsce. Nowy starter to m.in. nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także 30 GB internetu. Firma ma też kilka dodatkowych niespodzianek.

Firmy telekomunikacyjne przygotowują coraz więcej ofert dla Ukraińców mieszkających w Polsce. To rosnąca grupa klientów o bardzo konkretnych potrzebach. Jedną z nich jest chęć utrzymywania kontaktu z rodziną i znajomymi, którzy pozostali w domu. Nie jest to wcale takie łatwe, bo połączenia z Ukrainą bez pakietu są drogie. T-Mobile postanowiło to zmienić.

Nowy starter dla Ukraińców od T-Mobile

Sieć przygotowała dla Ukraińców nową ofertę, nazwaną BezLimitu+UA. Ukraińskojęzyczny starter kosztuje 35 zł miesięcznie. W tej cenie użytkownicy dostaną dostęp do bezpłatnych połączeń oraz SMS-ów na terenie całej Polski, a także do 30 GB internetu mobilnego. W limit ten nie wlicza się zużycie transferu wygenerowane przez popularne komunikatory internetowe takie jak Messenger, Viber oraz WhatsApp.

Najciekawszym elementem pakietu BezLimitu+UA jest jednak 1000 darmowych minut na połączenia do Ukrainy. Jest jednak pewien haczyk – ukraiński numer musi być obsługiwany przez sieć Vodafone. To miła niespodzianka, bo 1000 minut powinno wystarczyć na cały miesiąc. Po wykorzystaniu limitu, a także w przypadku połączeń na numery obsługiwane przez operatorów Kyivstar oraz Lifecell, sieć pobierze opłatę 0,19 groszy za minutę.

Klienci mają też możliwość aktywacji specjalnej promocji "Rok internetu za darmo". Można to zrobić po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji T-Mobile. Sieć przyznaje wtedy dodatkowe 100 GB miesięcznie całkowicie za darmo.

Oferta nie jest nowa – wprowadzono ją w marcu 2022 r., a od tego czasu zyskała dużą popularność wśród Ukraińców mieszkających w Polsce. Wprowadzony teraz do sprzedaży stacjonarnej i internetowej starter ułatwi skorzystanie z oferty T-Mobile.

Tomasz Bobusia, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie