OPPO Reno4 błyszczy na kolejnych przeciekach. Dosłownie i w przenośni

OPPO Reno4 błyszczy na kolejnych przeciekach. Dosłownie i w przenośni
Źródło zdjęć: © weibo.cn
Patryk Korzeniecki

01.06.2020 14:52, aktual.: 01.06.2020 16:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seria OPPO Reno4 ma oferować dwa rodzaje wykończeń obudowy i różną liczbę przednich aparatów. Pojawiły się też wyniki benchmarków nieznanego modelu OPPO, który prawdopodobnie jest jednym z przedstawicieli serii Reno4.

Plotki na temat serii OPPO Reno4 pojawiły się już wcześniej. Mowa była m.in. o szybkim ładowaniu 65 W, poczwórnym aparacie fotograficznym i trybie nocnym przy kręceniu wideo.

Nowe modele pojawiły się na sklepowych plakatach i nieoficjalnych grafikach. Najnowsze przecieki pokazują je w pełnej krasie - tym razem na żywo.

OPPO Reno4 5G i 5G Pro: zdjęcia potwierdzają wygląd smartfonów

OPPO Reno4 Pro 5G według poprzednich doniesień miał zostać wyposażony w poczwórny moduł aparatu - i taki właśnie widzimy na najnowszych zdjęciach. Fotografie ze sklepu potwierdzają jednak informacje o pojedynczym aparacie przednim.

OPPO najprawdopodobniej wykorzystało ten pomysł przy projektowaniu modelu z Pro. Bardzo prawdopodobne, że firma zastosowała zakrzywione szkło. Świadczą o tym dosyć wyraźne refleksy na krawędziach.

Obraz
© weibo.cn

OPPO Reno4 5G, jak sama nazwa mówi, ma być nieco uboższą wersją. Nie widać jednak tego po przednim panelu. Według najnowszych doniesień OPPO zdecydowało się na podwójny aparat selfie i płaski ekran. Tylne szkło ma być wypolerowane na błysk w przeciwieństwie do matowego panelu z wyższego modelu. Mimo to zobaczymy błyszczące elementy wokół obiektywów.

Obraz
© weibo.cn

W bazie Geekbench pojawiły się też wyniki tajemniczego OPPO PDNM00, który jest prawdopodobnie jednym z modeli Reno4. Wiadomo, że smartfon ma działać pod kontrolą Androida 10 i (według testu) być wyposażony w procesor Qualcomma z ośmioma rdzeniami i pamięcią 11,13 GB (co oznaczałoby tak naprawdę zastosowanie pamięci RAM 12 GB).

Tajemniczy telefon OPPO osiągnął wyniki 610 punktów (pojedynczy rdzeń) i 1777 punktów (test wielu rdzeni). To bardzo podobny wynik do Xiaomi Mi 9T ze Snapdragonem 730 na pokładzie.

Wygląda więc na to, że przynajmniej jeden z modeli serii OPPO Reno4 będzie smartfonem ze średniej półki cenowej.

Czekacie na smartfony OPPO Reno4 5G i Pro 5G? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)